Łódzkie Lekarz Rodzinny

Pediatra, Lekarz rodzinny

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska
Łódź

Ja ją po prostu kocham, za to jakim jest lekarzem, człowiekiem, godna polecenia. Cały czas pomaga mi w prowadzeniu mojej choroby i naprawia błędy innych lekarzy. Jest lekarzem z powołania i nie leci na kasę jak to obecnie jest praktykowane.
Opinia dodana przez: DOROTA

Przychodnia - filia
Sportowa 32/34
97-320 Wolbórz

Polecam Panią Doktór.Ale jak na razie nie ma jej na próchnika czy może wie ktoś gdzie przyjmuje lub kiedy wróci.
Opinia dodana przez: mmmmmmmm

Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź-Bałuty
ulica Murarska 4
91-465 Łódź

Już dawno zaufałem i swoje życie Pani doktor oddałem. Nigdy tego nie żałowałem i nie będę żałował. Polecam wszystkim Wspaniałego człowieka z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem
Opinia dodana przez: Dziubek

Przychodnia
Próchnika 17
97-300 Piotrków Trybunalski

Trzeba sznnowac takich jak pani doktur,duzo czasu poswieca pacjentom,polecam

Przedwiosnie 11/34
95-060 Brzeziny

Wspanialy lekarz ,pełen profesjonalizm szkoda tylko ze takich ludzi jest tak mało.Z czystym sumieniem mogę polecic takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Piwowarska Malgorzata

Falck Medycyna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Obozowa 20

Wow. Niesamowite. Pierwszy lekarz, ktory zdjal buty i przeprowadzil wizyte domowa w modelowy sposob. Trafna diagnoza, profesjonalne porady i taka empatia, ze polskim butnym lekarzom dziekuje za bylejakość. Marzę o dniu w ktorym tak beda wygladaly wszystkie wizyty.

Kilińskiego Jana 210
93-106 Łódź

Pan Doktor szanuje pacjenta , poświęca mu czas i swoją uwagę. Jest życzliwym profesjonalistą. Mam do Pana Doktora zaufanie i uważam że najlepszego lekarza.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Miłosz Klimecki

Lekarz rodzinny, Internista

ul. Osikowa 29
95-200 Pabianice

Bardzo dobry fachowiec o rozległej wiedzy i to wyczuwa się już podczas pierwszej wizyty. Do tego niesamowity gawędziarz i żartowniś - boki zrywać :-) Polecam zwłaszcza tym, co się stresują, gdy idą do lekarza. Po samej wizycie człowiek czuje się już lepiej :-)
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Monika Buchalska

Lekarz rodzinny, Internista

Brzozowa 12
97-500 Radomsko

fachowa i rzetelna pomoc godna polecenia !!

Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź-Bałuty
ulica Murarska 4
91-465 Łódź

Bardzo polecam wizyty u Pani doktor Dalek. Lecze sie u niej od wielu lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodla. Wiele razy trafnie mnie zdiagnozowala chociaz inni lekarze mieli odmienne zdanie.
POLECAM!