Poznań Lekarz Rodzinny

os. Jana III Sobieskiego 7g lok. 169
60-688 Poznań

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor, uważnie przebadała, wystawiła skierowanie do specjalisty, udzieliła dokładnych instrukcji jak postępować dalej.

Med-Polonia Sp. z o.o.
ulica Obornicka 262
60-406 Poznań

Jestem pod wrażeniem okazuje sie ze nie wszyscy lekarze to bufony.normalny człowiek.normalna przychodnia.standart europejski i na Nfz. jestem w szoku ze tak można.myslalam ze to fikcja a tu jednak jak sie chce to można.karolina

Grażyna Głowacka

Wizyty domowe, Lekarz rodzinny

os.łokietka
Poznań

P.Doktor Głowacka jest najlepszym lekarzem jakiego w zyciu znałem.Josoba kompetentną i bardzo dobrze leczy.Polecam kazdemu!!!

lekarz Anna Bartczak

Alergolog, Internista

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

Polecam z czystym sumieniem ! Bardzo dobry lekarz / specjalista i bardzo dobry kontakt z pacjentem . Nigdy nie spotkałam tak kontaktowego, ciepłego i życzliwego lekarza. Lekarz wspaniały i oddany swojej pracy. Polecam i każdemu życzę trafić w takie ręce. pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Marek

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Odkąd zaczęłam się leczyć i biegać po lekarzach,to jest to chyba jedyna pani doktor która naprawdę chce mi pomóc!

Opinia dodana przez: Agnieszka Majcher

Gabinet Vision Express
abpa Antoniego Baraniaka 8
61-131 Poznań

Fajna pani doktor, wiekszosc razy mowi, ze moim dziewczynom nic nie jest podczas gdy inni z miejsca sa gotowi wypisywac antybiotyki, sterydy itd. Potem sie okazuje, ze miialy 2 dni chrypke, albo byly podziebione i faktcznie przeszlo samo. Bardzo dobrze doradza w sprawie diety matki karmiacej piersia i diety malego dziecka. Jedyny minus to to, ze wazen nie notuje w ksiazeczce zdrowia, takze musialam sama dziecku wpisywac. Ale nie to w lekarzu najwazniejsze ;)

lekarz Grzegorz Kapczyński

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Prywatna praktyka lekarska

Poznań

Profesjonalista. Doskonale rozpoznał moje schorzenie. Wcześniej lekarze, u których byłem nie mogli ustalić co mi dolega. Badania, na które mnie skierował dr Kapczyński, potwierdziły jego diagnozę i po dwumiesięcznym leczeniu, w pełni wróciłem do zdrowia. Polecam!

lekarz Barbara Bryl

Internista, Lekarz rodzinny

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Bardzo dobry lekarz zawsze trafia w odpowiednie leki ktore pomagaja na dana chorobe przynajmniej u mnie serdeczna i sercem do ludzi

dr Andrzej Święcicki

Homeopata, Lekarz rodzinny

irydolog
ul.Chociszewskiego 25/1
Poznań

absolutnie lekarz godny polecenia - moja corka go uwielbia, metoda skuteczna - u nas sie sprawdza od 9 lat :)

mgr Anna Pordzik

Lekarz rodzinny, Ortopeda

osielde Wichrowe wzgórze
Poznań

Bardzo kompetentna i przemiła lekarka. Nie należy do osób, które "kochają" aplikowanie dzieciom antybiotyków. Ani nie zbywa pacjentów ale też nic nie robi "na wyrost". Rzeczowa realistka uwielbiana przez nasze Córki i przez nas - nie mogliśmy trafić lepiej :)