Lekarz Rodzinny Sosnowiec

Praktyka Nr1
Koszalińska 25
41-219 Sosnowiec

Najlepszy lekarz rodzinny. Zawsze wysłucha, dokładnie zbada i wszystko wytłumaczy. Bardzo mądra i kompetentna Pani doktor z ludzkim podejściem do pacjentów.

Opinia dodana przez: Ula

lekarz Magdalena Zielińska-Herczak

Wizyty domowe, USG

NZOZ Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne
ulica Kukułek 45
41-200 Sosnowiec

Pani doktor robiła mi USG. Była mało kontaktowa, pilnie strzegła swojej wiedzy, a na pytania odpowiadała wymijająco. USG było przeprowadzone pobieżnie, w trybie ekspresowym. Na przygotowanym jako opis gotowcu nagryzmoliła jak kura pazurem kilka uwag, z których odczytaniem lekarz miał problem. Nie polecam.

Wapienna 70
41-219 Sosnowiec

Wizyta trwa około 3 minut z dzieckiem nie ma specjalnie dobrego kontaktu, wydaje polecenia PRZODEM, TYŁEM , PRZODEM, brakuje tylko Padnij Powstań. Żenujące.

Najgorsze jest to, że dzieci przyjmowane są razem z chorymi dorosłymi, kompletny brak organizacji choć nie powiem wielki szacunek dla pań pielęgniarek z tej przychodni. NIe dowiedziałam się niczego konkretnego odnośnie choroby dziecka- w taki mróz kazał mi hartować dziecko- dodam tylko że dziecko jest cały rok hartowane na spacerkach i w żłobku- więc nie rozumiem ,,zarzutów" i w ogóle kontakt z rodzicami tragedia.
Nie polecam.
Mąż u niego był i nie dowiedział się niczego odnośnie swojej choroby, wizyta trwała równie krótko, a co do kierowania do SPECJLISTÓW to cóż teściowa usłyszała , ze ,,taki pani urok" i o skierowanie musiała długo prosić. ZENUJĄCE

Szpital nr 2 Mysłowice
Chemiczna 6 m 7
41-200 Sosnowiec

Gorszego lekarza w życiu nie spotkałam, beszczelna ,arogancka ,brak szacunku do pacjenta.Córka bedac w pracy w sobote zle sie poczuła ,miała zawroty głowy ,duszności ,ból w nodze bez zadnej przyczyny noga jej spuchła ,więc pojechałysmy na dyzur SOR do szpitala .Przyszła pani Kasperek i stwierdziła tylko ,ze to sie nie nadaje na dyzur SOR ,ja pytam to co my mamy zrobic teraz w sobote ? a ona jedzcie sobie do przychodni ,albo wezwijcie karetke odwróciła sie i poszła nie miała w tym czasie żadnych pacjentów ,a nawet nie oglądnęła córki ,która jak sie okazało pózniej miała wysokie ciśnienie.Dlatego skladam skarge do NFZ na tego "lekarza" i prosze Was wszystkich tak potraktowanych pacjentów róbcie to samo to nic nie kosztuje tylko znaczek na list polecony i może w ten sposób wyeliminujemy tych pseudo lekarzy, którzy myślą ze sa Bogami ,a wcale tak nie jest.

Opinia dodana przez: Jolanta

tragedia, strasznie nieuprzejma, niemiła. to była moja ostatnia wizyta u tek niekompetentnej kobietki

Opinia dodana przez: Basia

Sosnowiec

Dwie wizyty u tego lekarza i porażka totalna brak jakichkolwiek kompetencji i podejścia do pacjenta wypisanie L4 z łaski na uciechę już pominąć fakt, że przez wypisywanie leków bez sensu które i tak nic nie pomogą wręcz pogorszył bo ciężko było wypisać antybiotyk. Szczerze odradzam nigdy więcej żadnej wizyty.

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ PRZYCHODNIA GINEKOLOGICZNO-ENDOKRYNOLOGICZNA
marsz. Edwarda Rydza-Śmigłego 7
41-219 Sosnowiec

Nie polecam. Brak podejścia do pacjenta. Pani jest bardzo nieuprzejma. Nie da dojść do słowa. Naśmiewa się i obraża pacjenta.

Grota Roweckiego 7
41200 Sosnowiec