Lekarz Rodzinny Stare Miasto

Stare Miasto
pl. Św. Ducha
Kraków

Pan Doktor jest mądry,niezwykle uprzejmy, taktowny, życzliwy i stawia trafne diagnozy. Zawsze ma na względzie dobro pacjenta, nikomu nie odmawia pomocy. Ja i mój mąż leczymy się u Pana Doktora od wielu lat, czujemy się bardzo dobrze i jesteśmy bardzo zadowoleni!

50-159 Wrocław

Polecam, ona nie robi tego dla kasy.
Jak to się mówi lekarz z powołania. Muszę przyznać , że bardziej di troszcz o moje zdrowie niż ja sam.

Polecam, ona nie robi tego dla kasy.

Opinia dodana przez: marian

przychodnia Stare Miasto

14-200 None

Wspolczuje ludziom, ktorych lecza Zadura! Moj dziadek wyladowal przez nia w bardzo ciezkim , zagrazajacym zyciu stanie w szpitalu!! Zle dobrane leki, nieleczone choroby i ignorancja z jej strony! Nie gdzie Zadura zdawala egzaminy, ale zna sie na niczym! i Lepiej gdyby zmienila zawod, bo jako lekarz zamiast pomagac, krzywdzi innych ludzi! Najgorsza lekarka na swiecie, zero kompetencji!

lekarz Barbara Lis

Lekarz rodzinny, Internista