Wrocław Lekarz Rodzinny

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Wrocław

WIZYTA TRWALA 50 MINUT,PANI DOKTOR DAWALA WYCZERPUJACE I DOKLADNE ODPOWIEDZI NA PYTANIA,BARDZO DOKLADNIE ZBADALA DZIECKO,MILA,WZBUDZAJACA ZAUFANIE,POLECAM!!!

bulwar Ikara 28 lok. 2a
54-130 Wrocław

Wspaniały lekarz. Ma wiedzę teoretyczną i praktyczną, doświadczenie i ogromne serce.
Jest bardzo czujnym lekarzem, wie kiedy i jak reagować. Zawsze zdecydowana i skuteczna.
Jest po prostu najlepsza;-)

Jest po prostu najlepsza;-)

Opinia dodana przez: marta

Praktyka Lekarza Rodzinnego N. Jadczak, T. Kubicki
Sępa-Szarzyńskiego 30/3-4
50-351 Wrocław

Pan doktor to wzór lekarza rodzinnego. Kompetentny, zainteresowany pacjentem, zawsze uprzejmy, uśmiechnięty.Wszystko wyjaśni, nie robi problemów ze skierowaniami do specjalistów, z badaniami czy też z receptami ( o ile są potrzebne ). Bada kompleksowo. Zapisuje leki, które pomagają, a równocześnie nie przesadza z ich ilością. Stawia bardzo trafne diagnozy.
Cała moja rodzina leczy się u pana doktora.

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

Dr. Wolak to najlepszy lekarz pod slońcem. Jest bardzo dobrym fachowcem.Lekarzem godnym zaufania.Cala moja rodzine lecze u Pani Doktor i zawsze jestem bardzo zadowolona .Z czystym sumieniem polecam!!!!!!!

Przychodnia Kozanów
Dokerska 9
54-142 Wrocław

Odpowiednia,kompetentna,miła osoba na właściwym miejscu. Szkoda ,że tak długo szukałem takiej lekarki.

Opinia dodana przez: krzysztof

Praktyka Lekarza Rodzinnego Barbara Nowak
Sołtysowicka 56
51-168 Wrocław

Polecam zdecydowanie, lekarz, który mnie zna i pamięta, myśli o moich dolegliwościach i dopiero wtedy daje leki, wszystko mi tłumaczy. Traktuje pacjenta kompleksowo, robi badania, te które są potrzebne a nie tylko te które się opłacają !!!

Przychodnia przy ul. Łowieckiej
ulica Łowiecka 24
50-220 Wrocław

Moja ulubiona Pani Doktor! Ma nie tylko ogromną wiedzę, ale też całe pokłady dobroci i empatii, które pozwalają i pomagają Jej w holistycznym podejściu do pacjenta. Dobry lekarz i świetny człowiek. Ogromne dzięki!

Opinia dodana przez: Anna

Nowodworska 53B
Wrocław

Dr Anna Komar pracowała w Przychodni na Nowodworskiej. Jest lekarzem kompetentnym, uprzejmym, godnym polecenia, inowacyjnym.
Więcej takich lekarzy.

Barbara Rusiecka
Zenon Rusiecki

Więcej takich lekarzy.

Barbara Rusiecka
Zenon Rusiecki

Opinia dodana przez: Barbara

Wrocław

Bardzo cenię wizyty podejście do pacjeta,fachowość i jak ważne wyrozumienie i wysłuchanie pacjęta.Polecam P.Darię .Z wyrazami szcunku..

Królowej Marysieńki 8/6
51-025 Wrocław

Lekarz bardzo kompetentny ,rzeczowy i wnikliwy z empatycznym podejściem do każdego pacjenta.Posiadający dużą kulturę osobista i aktualną wiedzę.

Opinia dodana przez: Ewa

Praktyka Lekarza Rodzinnego N. Jadczak, T. Kubicki
Sępa-Szarzyńskiego 30/3-4
50-351 Wrocław

Bardzo miła, sympatyczna i kompetentna pani doktor. Jest moim "lekarzem rodzinnym" od wielu lat, zawsze potrafi pomóc i doradzić oraz polecić bardziej naturalne lub przynajmniej mniej szkodliwe metody leczenia niż tylko z byle powodu zapisywać antybiotyk, jak to czyni wielu innych lekarzy. Zdecydowanie polecam.