Lekarz Sportowy

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Pediatra, Lekarz sportowy

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))

Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny.

lek. med. Katarzyna Szymczak

Pediatra, Lekarz sportowy dzieci

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Panią Doktor polecali znajomi, niestety ogromne rozczarowanie. Podczas pierwszej wizyty córka dostała antybiotyk i stan zdrowia nieco się poprawił, w tym sensie, ze przez 3 tygodnie nie chorowała. W czasie wizyty Pani doktor odebrała chyba z 6 telefonow (umawiała się na wizyty) ani razu przy tym nawet nie przeprosiła. Przecież oczywiste jest, że płacę jej za umawianie się na wizyty a nie poświęcenie czasu mojemu dziecku. Przedstawiłam wszystkie wyniki i badania ale p. Dr nie raczyła sobie nic wpisać w kartę. W efekcie podczas następnej wizyty zwróciła mi uwagę, że najpierw powinnam zrobić badania dziecku a na moja odpowiedź, że wszystkie wyniki badań zostały jej przedstawione zapytała co z nich wynikało??? Ogólnie miałam "średnie" wrażenie ale najważniejsze aby pomogła dziecku skoro jest taka dobra a zatem nie zwracałam uwagi na dziwny styl bycia i prowadzenia rozmowy przez Panią Doktor (np pytania typu "dlaczego Pani jej nie leczy??? dlaczego nie podaje jej Pani takich a takich leków???, na co Pani czeka?" przecież to oczywiste, że gdybym była pediatrą nie szukałabym u niej pomocy. Ale podczas drugiej wizyty zwaliła mnie z nóg. Zgłosiłam problem z brzuszkiem, skoro brak pasożytów i usg ok to brak choroby (może i tak) szkoda tylko, że nawet nie zbadała brzuszka. Poza tym wręcz zaniepokoiła mnie złość Pani Doktor gdy dziecko dłużej się rozbierało. Kompletna porażka, może ta Pani ma wiedzę, ale zdecydowanie musi zmienić sposób zachowania. To ona ma mi wszystko wyjaśnić, po to tam jest.

Wolny termin: 23 Lip o 16:00. Sprawdź inny.
Lekarz sportowy Łódź dr n. med. Paweł Denys

dr n. med. Paweł Denys

Traumatolog, Ortopeda

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Jjednym słowem tragedia!!!!!!!!!!!Ktos kto nie powinien nosic tytułu lekarza!!!!!!!!!!Nie zainteresowany moimi bolami tylko moja sylwetka.Żenada!

Lekarz sportowy Kraków lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

Po dotkliwym upadku cierpiałam na bóle w kolanie. Ponieważ ból nie ustępował zlecono mi niestety nie przynoszącą rezultatów rehabilitacją. Dopiero niedawno trafiłam na Pana Doktora, który po wnikliwym przeanalizowaniu mojego przypadku stwierdził, że niestety kolano musi zostać zoperowane. Okazało się, że rzepka jest uszkodzona. Muszę przyznać, ze Pan doktor jest świetnym specjalistą i zarazem wspaniałym człowiekiem. Podejscie do pacjenta rewelacyjne, a po operacji wspaniała opieka. Dziękuje bardzo.

Opinia dodana przez: Marysia

lekarz Krzysztof Ptak

Lekarz sportowy, Lekarz rehabilitacji ruchowej

Centrum Rehabilitacji i Medycyny Przeciwstarzeniowej
Polarna 15
Bielsko-Biała

Bardzo mily i uprzejmy lekarz. A gabinet na ul. polarnej jest prześliczny i co najwazniejsze czysty! Swietny nowiutki sprzet. Mily personel.
Ceny tez dobre. Zdecydowanie najlepszy gabinet . Najlepszy lekarz jakiego w życiu poznalam i największe efekty zabiegow

lekarz Wojciech Strokowski

Lekarz sportowy, Chirurg ogólny

ulica Zdobywców Wału Pomorskiego 3/5
78-600 Wałcz

Wspaniały specjalista,kompetentny,uprzejmy. Lekarz z powołania,świetne podejscie do pacjenta. W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Polecam:-)

dr n. med. Tadeusz Jędrzejczyk

USG ortopedyczne, Traumatolog

Gliwice

bardzo dobry, podchodzący z sercem do pacjenta, wysoka kompetentność, cierpliwość, b.dobre wyniki leczenia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MADA-MED"
Wolności 109
41-500 Chorzów

Świetny diagnosta.Z ekg potrafi odczytać niemal wszystko i wskazać na występowanie chorób współistniejących. Przy tym jest cierpliwy.

Piekary Śląskie

Panie Doktorze. Dziękuję Panu dardzo serdecznie za serce i opiekę medyczną.Jest Pan wyjątkowym lekarzem .Nie jest to tylko moja opinia lecz też pacjentów z którymi miałem kontakt w szpitalu.Gdybyśmy mieli takich lekarzy jak Pan inaczej wyglądałaby nasz służba zdrowia.Bardzo dziękuję Panu i całemu zaspołowi za zabieg wykonany w dniu 24 maja 2010r.

mgr Dariusz Apczyński

Masażysta, Lekarz sportowy

Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja
Skrzetuskiego 2 b /23
20-628 Lublin

Wspaniały terapeuta i człowiek,skuteczny rehabilitant i masażysta,polecam go wszystkim i dziękuję za skuteczną terapię i opiekę medyczną.Zbyszek K.