Łódź Lekarz Sportowy

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Przychodnia przy Szpitalu Barlickiego

None

niesamowity lekarz profecjonalista kultura osobista na najwyższym poziomie -szkoda że takich lekarzy jest bardzo bardzo mało.jak by się lżej żyło i leczyło gdyby inni lekarze łodzcy chociaż raz w roku poszli do pana doktora Kozłowskiego na wizytę i sami się przekonali jak prawdziwy lekarz z POWOŁANIEM traktuje pacjęta .DZIĘKUJĘ POZDRAWIAM

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Alergolog dziecięcy, Alergolog

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))

Wolny termin: 2 Lip o 16:00. Sprawdź inny.
Lekarz sportowy Łódź dr n. med. Paweł Denys

dr n. med. Paweł Denys

Lekarz sportowy, Ortopeda

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Bardzo dobry fachowiec, wie co robi. Długie lata praktyki przekładają się na skuteczność leczenia. Zdecydowanie polecam.

dr n. med. Robert Rokicki

Lekarz sportowy, Ortopeda

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

Świetny specjalista, polecam wszystkim, trudno go uchwycić telefonicznie, ale to świadczy jak wielu pacjentów próbuje się do niego dostać.
Joanna

Joanna

lekarz Krzysztof Jurgiel

Lekarz sportowy, Chirurg urazowy

medycyna sportowa twoje zdrowie
al. włókniarzy 205
90-687 Łódź

Zna się na rzeczy i potrafi leczyć:)
Ja byłem zadowolony. Bywa 'zmachany' - ale to pewnie zależy od dnia. Generalnie polecam.

Zna się na rzeczy i potrafi leczyć:)

Medical Magnus Clinic
ul. Mikołaja Kopernika 38
90-553 Łódź

lekarz Barbara Kopff

Internista, Lekarz sportowy

Babickiego 13/19
94-056 Łódź

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Instytut Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
ulica Pomorska 251
92-213 Łódź