Kielce Psychiatra

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Sienkiewicza 76 p.15 (IV piętro)
25-501 Kielce

Czytając poprzednią opinię byłem trochę zmieszany. Wizytę miałem już zamówioną. Nie było potrzeby się martwić. Pani doktor jest miła i kompetentna. Wysłuchała mnie, chętnie rozmawiała ze mną i wytłumaczyła mi mój przypadek. Leczę się już kilka tygodni, jest dużo lepiej, leki dzialają. Opinię piszę w podziękowaniu za pomoc. Pozdrawiam Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Marzena Dreczka

Psychoterapeuta, Psychiatra

Artimed

Kielce

Pani Doktor Marzena Dreczka , jest przemiłą u przejmą Panią doktor , oraz poświęcającą swój czas dla pacjęnta , zasze na wi zycie wy pytuje pacjęnta jak sięczuje i jakie ma samo poczucie , jak jest słabe samo poczucie to prubuje wyrównać prze pisując nowej generacji leki , mnie ona pomaga i zawsze do biera takieleki że jak tylko jamam złe samo poczucie to jak mi ustali leki tomi się ...
Opinia dodana przez: Michał

Wojska Polskiego 16a lok. 3
25-754 Kielce

Według mnie - najlepszy psychiatra w Kielcach. Polecam wszystkim chorym

PSYCHIATRIA
szczecińska 32/1
25-900 Kielce

Nie tylko świetny lekarz , ale niesamowicie ciepła osoba . Niezwykle uprzejma i pogodna . Widać pełne zainteresowanie historią pacjenta , do tego cierpliwa , zawsze wszystko dokładnie tłumaczy . Poleciłabym Panią doktor bez wahania .
Opinia dodana przez: Aga

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Dewońska 17/29
25-637 Kielce

dziękuję pani doktor za leczenie męża ,tak szybko zostaliśmy przyjęci bardzo miłe podejście i rozmowa z mężem .Leki trafione jest poprawa w bardzo krótkim czasie .Bardzo polecamy panią dr ewę.dziękuje.
Opinia dodana przez: ewa

ul. Podgórska 20
25-103 Kielce

Tez serdecznie polecam pana doktora Pawła Garnuszewskiego z poradni na Mickiewicza 4 w Kielcach (nie Podgórska - to jakiś błąd) ,
który jest cierpliwy i potrafi pomóc skutecznie.
Jan Zuba
Opinia dodana przez: Jan Zuba

"SAN-MED" Marta Wysocka filia w Kielcach
Ignacego Paderewskiego 4B
25-017 Kielce

Pani Doktor Psichatra Ewa Dominiczak , jest bardzo sympatyczną i miłą bardzo grzeczną i oddaną Paniądoktor , ja jak się uniej leczyłem do 2012 roku jest panią dokto bardzo żetelną i pomocną jakzawze do niej dokabinetu wchodziło to zawsze roz mawiała spacjętem jak on ię czuje czy niejest gorzej , zawsze jak wychodziłem odniej tobyłem podbudowany , polecam Panią doktor :-) :-) :-)
Opinia dodana przez: Michał

Planty 16b lok. 14
25-502 Kielce

Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Bardzo miła,empatyczna osoba. Oprócz fachowych porad- z Panią doktor można porozmawiać na każdy temat i nie traktuje pacjenta " z góry". Ogromnym plusem jest fakt, iż bardzo łatwo się z nią skontaktować. Nawet jeśli nie może w danej chwili odebrać telefonu-zawsze oddzwoni. Szczerze polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Karolina Galikowska

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Kielce

Pani Doktor Galikowska ma wspaniałe podejście do pacjenta, wykazuje się bardzo dużym zaangażowaniem, szerokimi kompetencjami i wysoką kulturą osobistą. Jestem leczona od 4 lat i są widoczne efekty leczenia. Dzięki Pani Doktor wiem, że moje życie ma sens i warto żyć. Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem. Dziękuję Serdecznie Za Danie Mi Szansy Na Powrót Do Normalnego Życia oraz przekonanie mnie do tego, aby nie tracić wiary w siebie. Ola

dr n. med. Marta Cholewicka

Psychiatra

wizyta już od 70

Prywatny Gabinet Lekarski
Starodomaszowska 30 l. 41
25-315 Kielce

Jestem bardzo zadowola z wizyty u pani doktor. Jest przemila, uprzejma osoba. Poswiecila mi sporo uwagi, wysluchala. Na koniec opowiedziała o lekach a w razie wątpliwości powolila kontaktować się telefonicznie. Lekarz super. polecam
Opinia dodana przez: Ania

Białek Karolina Prywatny Gabinet Psychiatryczny