Filtruj terminy

Kędzierzyn-Koźle Ortopeda

Czy chodziło Ci o lekarzy:

kju97
Kędzierzyn-Koźle

Kompetentny, cierpliwy, miły. Poświęca czas, aby dokładnie i prosto wytłumaczyć pacjentowi jego chorobę oraz przyczynę powstawania bólu. Na każde pytanie odpowiada rzetelnie, fachowo i jasno. Tłumaczy rodzaj zastosowanej terapii i jej zasadność. Każdy, kto miał problemy ze zdrowiem, wie jak ważne jest zdiagnozowanie choroby. Pacjenci szukający pomocy u kolejnego lekarza, bo poprzedni nie pomógł wiedzą to jeszcze lepiej. Dr Składowski jest nieoceniony w docieraniu do przyczyny choroby i dolegliwości z nią związanych. Nigdy się nie poddaje. Wiedza, którą posiada pozwala mu na dotarcie do skomplikowanych połączeń zależnych od siebie komórek ludzkiego ciała. Z powodu intensywnego uprawiania sportu, wiele "podzespołów" mam dość mocno zużytych. Tym razem dał znać o sobie kręgosłup. Moje leczenie trwało cztery miesiące. Wizyty były prawie codziennie, a zdarzały się również w weekendy. Doktor poświęcił mi swój często prywatny czas, za co Go bardzo cenię i szanuję. Pacjent ma możliwość stałego kontaktu telefonicznego z doktorem w czasie trwania leczenia. Nie jest pozostawiony sam sobie w trudnych chwilach. Mogłoby się wydawać, że tak długie leczenie kosztowało fortunę. Jednak dr Składowski stosuje minimalne stawki w miarę postępu leczenia i ilości wizyt. W moim przypadku od trzeciego miesiąca nie wziął ani grosza!, nie wiedząc ile jeszcze czasu potrwa moje leczenie. W poczekalni rozmawiałem często z pacjentami. Wielu z nich u kresu sił po długim i kosztownym leczeniu u innych lekarzy, które nie przyniosło oczekiwanych efektów, nareszcie trafiło do dr Składowskiego. Był On dla nich ostatnią "deską ratunku". Ja miałem więcej szczęścia, bo trafiłem od razu do Niego. Profesjonalizm poparty rzetelną wiedzą i doświadczeniem, zaangażowanie w pracy, miła atmosfera, bezcenny uśmiech, ogromne pokłady dobrej energii i przede wszystkim troska o pacjenta – to CAŁY DOKTOR SKŁADOWSKI!!! Również współpracownicy-fizjoterapeuci doktora, Tomek Rafalski i Bartek Pawlaczyk zasługują na słowa uznania. Jestem bardzo wdzięczny za przywrócenie mi pełnej sprawności fizycznej umożliwiającej dalsze uprawianie sportu. Dziękuje:) i pozdrawiam serdecznie:)

Opinia dodana przez: Paweł

Przychodnia Przyszpitalna
Ul.24 Kwietnia7
Kędzierzyn-Koźle

Bardzo przyjemny, ciepły i przyjazny dla pacjenta lekarz. Posiada takt, wyczucie i mądrość. Dogłębnie analizuje i tłumaczy każdy wynik. Ma bardzo dobre podejście do przedstawionych dolegliwości.Posiada ogromną wiedzę i duże doświadczenie. Jest kompetentny,
a dodatkowo o bardzo miłym usposobieniu. Poświęca pacjentowi maksymalną ilość czasu. Widać, że zależy mu na pomocy pacjentowi. Świetny fachowiec.
POLECAM DOKTORA

POLECAM DOKTORA

Opinia dodana przez: KRYSTYNA

"Centrum Rehabilitacji i Kardiologii Solutaris" Prokopczuk Spółka Jawna
ulica Gazowa 2B
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Jako lekarz: profesjonalny, rzeczowy fachowiec, godny polecenia. Jako człowiek: miły, skromny i z empatią podchodzi do pacjęta. Nawet pielęgniarki mówią że to dobry i fachowy lekarz. Ciocia (67lat) miała robioną Endoprot. Kolana w Jastrzębiu i poleca pana doktora.

Opinia dodana przez: KK

lekarz Zbigniew Mocek

Traumatolog, Ortopeda

Gabinet Ginekologiczny tel.509 089 781
Piastowska 24 lok. 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Ma bardzo profesjonalne podejście. Pokazuje i objaśnia wiele możliwości rozwiązania problemu, mając na względzie przede wszystkim dobro pacjenta. POLECAM !

Opinia dodana przez: Elżbieta

Oddział Ortopedii Kedzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle

Jestem po dwóch zabiegach wykonanych przez Pana Dr Namyślaka w Głuchołazach . Jestem zaczarowana jego podejściem do pacjentów i Jego wysoką kulturą osobistą . Dla każdego pacjenta Pan doktor poświęca wiele uwagi , patrzy w oczy i słucha relacji z przebiegu dolegliwości . Jasno tłumaczy . Emanuje z Niego ciepło i życzliwość . Cechuje GO wrażliwość i wielki profesjonalizm zawodowy . Po operacji , wychodząc ze szpitala jeszcze odwiedza każdego operowanego , swojego pacjenta . Nie robi różnic. Każdy pacjent jest dla doktora ważny . Nikogo nie pomija . To lekarz z ogromnym potencjałem , wiedzą medyczną i niezwykłymi umiejętnościami . WSZYSKIM POLECAM TEGO SPECJALISTĘ a kto do NIEGO trafi powinien dziękowac Panu Bogu za dar spotkania z TYM WSPANIAŁYM LEKARZEM . Panie Doktorze proszę się nie dziwić ,że zjeżdżają do Pana doktora ludzie z całej południowej POLSKI ... GRATULACJE!!! i ...życzę skucesów naukowych

Anna

Opinia dodana przez: Małgorzata

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca IV Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrostymulacji i Angiologii
ulica Roosvelta 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo polecam. Trafiłam na tego Pana Doktora na Izbie Przyjęć gdzie znalazłam się przez uraz kolana. Pan Doktor dokładnie mnie zbadał, przeprowadził skrupulatny wywiad i skierował na RTG. Obraz kolana z RTG przeanalizował i opisał mi w tak zrozumiały i ludzki sposób, że pierwszy raz wiedziała dokładnie co się dzieje z moim kolanem i jak będzie przebiegać ewentualne późniejsze leczenie. Byłam kompleksowo obsłużona i potraktowana tak jak każdy lekarz powinien traktować swojego pacjenta. W tej chwili jestem już po rezonansie, z nim zwróciłam się do Doktora Gacki i znowu miłe zaskoczenie. Zaoferował, że skonsultuje mój przypadek z innymi lekarzami, co zrobił natychmiast . Bardzo pomocny lekarz i człowiek. Polecam.

Opinia dodana przez: Beata K.

Damrota 21a lok. 2
Kędzierzyn-Koźle

Gram w pilke, mialem problem z kolanem, Pan Czekaj od razu postawil trafna diagnoze i mnie wyleczyl. Wielu moim znajomym od razu pomogl. Fakt, wizyta kosztuje 150zl, Pan jest bardzo konkretny, ja moge go polecic w 100%, lecz slyszalem, ze jesli chodzi o dzieci to ma malo cierpliwosci. Wielu moim znajomym uprawiajacym sport pomogl bardzo profesjonalnie.

Opinia dodana przez: Grzes

lekarz Mieczysław Betlej

Traumatolog, Rehabilitant

Racławicka 20

dzień dobry,
po otrzymaniu skierowania od ogólnego lekarza wybrałam się na rutynowe badania do pana Betleja, skierowanie dotyczyło odcinka szyjnego-rutynowe skierowanie na rehabilitację, poinformowałam lekarza, iż leczę również odcinek lędźwiowy, udostępniłam badania z tomografii.
Pan zwany ortopedą dokonał badania organoleptycznego, wypisł skierowanie na rehabilitację, wizyta trwała niespełna 10 minut.

dzień dobry,
Po wyjściu z gabinetu zaczełam odczuwać sinly ból w obrębie odcinka lędźwiowego, ból promieniował do lewej nogi, nazajutrz ból był nie do zniesienia, postanowiłam po przebudzeniu udać się do doktora z prośba o interwencję.
Niestety zostałam potraktowana zdawkowo, lekarz stwierdził, iz nie posiadam skierowania dotyczącego odcinka lędźwiowego i nie ma możliwości przebadania mnie ! tzw. "reklamacji" nie uwzględnia, może jednak PRZYJĄĆ MNIE PRYWATNIE!!!! na moje pytanie co mam zrobić, czy dzwonić po pogotowie, udzielił odpowiedzi iż sama wiem co w takich przypadkach winno sie robić.
Ponad to pragnę nadienić, iz przeez wiele lat jestem pod opieką PRAWDZIWYCH lekarzy z powołania, lekarzy z ogromem doświadczenia i wiedzy, niestety z racji zmiany miejsca zamieszkania zmuszona byłam do zmiany opieki lekarskiej.
Jak na moje nieszczcęście trafiłam na lekarza, który nie odczytując moich wyników badań nie dostosowała się do podstawowych zaleceń podczas badania.
Nadmienię, iż w najbliższym czasie wybieram się do dokotora po dalszy ciąg leczenia, gdyz juz posiadam kolejne skierowanie. Nie omieszkam opisać kolejnej wizyty, jeśli sytuacja się powtórzy z nieuprzejmym i nieprofesjonalnym podejściem do pacjeta, sprawa powędruje do mediów, z którymi mam kontakt od "zawsze'.

Gożdzików

Bardzo dobry lekarz.
Budzi zaufanie swoją postawą i zachowaniem. Uważnie słucha pacjenta, rzeczowo i jasno odpowiada na zadane pytania, bardzo uprzejmy i solidny.

Bardzo dobry lekarz.

Opinia dodana przez: Jolanta

ulica Mostowa 30b
47-223 Kędzierzyn-Koźle

Druga wizyta z drugim schorzeniem. Przy pierwszej- blokada pomogła, ale nie wyleczyła w dalszej perspektywie. Dopiero wizyta u innego ortopedy wykazała schorzenie i zaowocowała skierowaniem na niewielki lecz skuteczny zabieg operacyjny.

Drugie schorzenie- poszedłem do tego lekarza przeświadczony, że skieruje mnie na zabieg (niestety, znów operacyjny), bo inaczej nie odwiedziłbym go. Jakże się myliłem! Chyba każdy inny ortopeda dałby mi skierowanie do szpitala- ten nie. Zalecił masaż, a schorzenia tego nie leczy się masażami.
Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.