Poznań Psychiatra

Czy chodziło Ci o lekarzy:

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor Kamili Krawczyk. Jest osobą bardzo sympatyczną, kompetentną przy której czułam się swobodnie , leczenie przynosi rezultaty. Godna polecenia i korzystania z wizyt.
Opinia dodana przez: Alicja

Psychiatra Poznań lekarz Michał Suchorski

Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Suchorski
górna Wilda 82
Poznań

Nie spodziewałam się, że akurat ktoś taki jak ja , zamieści kiedykolwiek i na jakimkolwiek serwisie opinię o drugim człowieku, tym bardziej,że Pan Michał Suchorski ma tych opinii pod dostatkiem i szczerze wątpię aby jeszcze jedna, ta moja, była mu do czegokolwiek potrzebna...

Przebywam jednak już na tyle długo w Polsce by doskonale wiedzieć, że większość Polaków, szczególnie tych bardzo młodych, przed umówieniem się do jakiegokolwiek specjalisty ,wcześniej ...
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Empatia
ul. Piątkowska 41 A/7
Poznań

Dzięki pani doktor Dudzik, pomimo swojego braku zaufania i lęku przed tzw."psychotropami"zdecydowałam się na leczenie i jestem jej za to niezmiernie wdzięczna.
W sposób przystępny wyjaśniła mi mechanizm działania leków, ich zalety i wady tak abym mogła wspólnie z nią podjąć dalsze decyzje. Bardzo duże znaczenie przykłada do nieuzależniania pacjentów i minimalizacji ew. efektów ubocznych.
Z każdego spotkania z nią wychodzę bogatsza o wiedzę, psychoterapeutyczne porady i ciepło, którym emanuje ...
Opinia dodana przez: Maria

Poznań

Leczę się u prof. Jaracza już prawie 9 lat i w życiu bym nie zamienił tego wspaniałego człowieka na innego lekarza. Wszystkie powyższe opinie potwierdzam, a dodam jeszcze, że jestem trudnym pacjentem, a on mnie prowadzi z dużą cierpliwością. Zawsze otwarty, miły, z ogromną kulturą osobistą. Precyzyjnie wysłuchuje pacjenta i prowadzi rzetelną dokumentację przebiegu leczenia. Czasami się zastanawiam czy on ma w ogóle życie prywatne, bo leczy i w szpitalu ...
Opinia dodana przez: Jarek

Żorska 38a
61-345 Poznań

Lekarz przez duże l i....człowiek przez duże c. Dość długo byłam pacjentką Pani Dr. i lepszego lekarza nie spotkałam już nigdy potem (lata 1999/2003)
Opinia dodana przez: Maria

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Bardzo dobry Lekarz! Indywidualne podejście do pacjenta. Nie tylko leczy,ale daje wsparcie i cenne wskazówki. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: dorota

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Po
ul. Stanisława Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Świetny lekarz, który naprawdę stara się pomóc pacjentowi. Pan Paweł naprawdę słucha. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Ewelina

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

Rewelacyjny specjalista miły, sympatyczny i empatyczny . Doskonały pod każdym względem. Takich lekarzy jest niewielu. Polecam.
Opinia dodana przez: Renata

Dolna Wilda 88
61-501 Poznań

Lekarz cudotwórca, nie znajdziecie lepszego lekarza w tej dziedzinie coś o tym wiem, przeszedłem z dwunastu lekarzy dopiero on mi momógl. Czyta z dna oka i ma 100 % trafne diagnozy. Oby żył jak najdłużej.
Opinia dodana przez: Paweł

Sienkiewicza Henryka 10/3
60-817 Poznań

Miła, umie słuchać, cierpliwa, w trakcie wizyty na NFZ u p. dr. nie ma pośpiechu, zaczyna leczenie od najłagodniejszych leków - sensownie i skutecznie, dzięki pomocy p. dr. pozbyłam się okropnych objawów nerwicy lękowej, od kilku lat nie biorę już żadnych leków i czuję się bardzo dobrze, polecam!

"Grunwald" Ośrodek dla Dorosłych
Śniadeckich 42
60-774 Poznań

To naprawdę dobry specjalista i człowiek . Do każdego podchodzi z cierpliwością , spokojem, życzliwością. Posiada naprawdę dużą wiedzę , i przekłada ją na język zrozumiały dla każdego. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka