Filtruj terminy

lekarz Halina Szymiec-Raczyńska

Ginekolog położnik, USG

ulica Miernicza 5
58-200 Dzierżoniów

Rzadko spotyka się tak dociekliwą i kompetentną osobę.

lekarz Ryszard Soliński

Zwycięzców 2
58-200 Dzierżoniów

W wyniku sugestii Dr Jacka Kolanki przyjechałam do szpitala w Dzierżoniowie na trudną operację. Pan Ordynator w czasie rozmowy zapoznał się z moją trudną sytuacją rodzinną, zaproponował bardzo szybki termin operacji wykazując zrozumienie i ogromną serdeczność. Ludzi o takim sercu, fachowości i serdeczności dla pacjentów dzisiaj rzadko się spotyka. Bardzo, bardzo Panu dziękuję Panie Ordynatorze! Dziękuję również całej Pana załodze! Dziękuję !!! Polecam wszystkim, którzy chcą się wyleczyć.
Opinia dodana przez: Elżbieta

Jerzy Kuczma

Ginekolog położnik, Ginekolog

Kopernika
ul.Kopernika 11h /I
58-200 Dzierżoniów

Lekarz godny polecenia. Mój 3 lekarz i stanął na piedestale. Jest przeuprzejmym czlowiekiem, ktory rzetelnie wytlumaczyl moj problem i od razu zareagowal :) Oby wszyscy lekarze mieli podobne podejscie :)
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Zygmunt Chrzanowski

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ " EWA CHRZANOWSKA, KRYSTYNA WOLAŃSKA, PAWEŁ CHRZANOWSKI S.C.
OS. TĘCZOWE 12A
58-200 Dzierżoniów

Dr. Chrzanowski to wspaniały i rzetelny lekarz,polecam go w 100%!!! chodzę do niego od 14 lat, zawsze diagnozy były trafne - podkreślam ZAWSZE !!! a to przecież najważniejsze; dodatkowo jest bardzo miły dla pacjentki,szanuje intymność przed i po badaniu, rzeczowy , dokładny , doświadczony, poświęca dużo czasu pacjentce, odpowiada na wszystkie pytania; prowadził mi 2 ciąże, zawsze zlecał dokładne badania, na wizytach poświęcał mi dużo czasu; jedno dziecko rodziłam 10 ...

lekarz Sławomira Gruszczyńska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dzierżoniowskie Centrum Specjalistyczne Dr Marioli Zawadzkiej"
ulica Piastowska 1
58-200 Dzierżoniów

Polecam w 100% wszystko wytłumaczy i poświęci tyle czasu ile trzeba. Lekarz naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Jerzy Słobodzian