lekarz Halina Szymiec-Raczyńska

2,6
2,1
2,6
2,2

Człowiek,który nigdy nie powinien zostać lekarzem.

Człowiek,który nigdy nie powinien zostać lekarzem.

Rzadko spotyka się tak dociekliwą i kompetentną osobę.

Rzadko spotyka się tak dociekliwą i kompetentną osobę.

NAJGORSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM, A MĄŻ TO JESZCZE GORSZY. Pan Raczyński to bardzo ordynarny chirurg. Nie ma co liczyc na uprzejmości a najlepiej nie wchodzić na NFZ. Boże, uchroń nas przed takimi lekarzami co nawet nie chca podjąc się eleczenia jak nie widza pieniędzy!!!!!!!!!!!!!

Potwór nie człowiek. Bezczelna, arogancka i chamska. Niekompetentna. Wprowadza w błąd aby wyłudzić pieniądze.

przez nią umarła moja córeczka, przez 7 miesięcy mówila ze wszystko jest ok i nagle wylądowałam w szpitalu i okazalo się : wada serca, ogromny guz na kręgosłupie, brak narządów - tzw wielowadzie! jak ona mogła tego nie widzieć! nie polecam!

nawet na prywatnej wizycie jest okropna inkasuje kaske i papa. O niczym nie informuje , minimum poswieconego czasu .Okropna i nieuprzejma materialistka

Byłam prywatnie. Pani doktor była bardzo miła. Nie wiem natomiast jaka jest na fundusz zdrowia.

JEST DOBRA, PODAJE RĘKĘ PRZY POWITANIU CO SIĘ RZADKO SPOTYKA WŚRÓD LEKARZY.

JEST DOBRA, PODAJE RĘKĘ PRZY POWITANIU CO SIĘ RZADKO SPOTYKA WŚRÓD LEKARZY.

Jest miła do mdłości prywatnie,ale na fundusz zdrowia bardzo niemiła,powiem nawet ,że podnosi głos i mówi żeby jej nie zawracać głowy.