Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Lublin Okulista

- 11 lekarzy

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Gabinet Okulistyczny AT-Vision
Chopina 3 lok. 14a
20-026 Lublin

Średnia ocen: 4,0/5
Ja za wizytę zapłaciłam 100 zł i jestem bardzo zadowolona, Pan Doktor bardzo długo badał mój wzrok (około 45 minut) na różnych sprzętach, długo dobierał szkła i w ogóle był bardzo miły i nie spieszył się, jak to zwykle bywa. W 100% poleciłabym wizytę u pana Pałysewicza. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić, to miejsce, w którym znajduje się gabinet, obskurna stara kamienica, poza tym wszystko naprawdę w porządku. Polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

Okulista Lublin dr n. med. Joanna Tomaszewska

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry lekarz z super podejsciem do dzieci. Pani doktor jest miłą i komunikatywną osobą. Rzetelnie wykonywane badania. Polecam
Opinia dodana przez: Anonim

Laser
Lublin, Leonarda 12
20-625 Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor jest bardzo miła, szanuje pacjenta. Odpowiedziała mi na wszystkie pytania, była bardzo pomocna. Gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt. Nie czekałem na wizytę, wszedłem punktualnie.
Opinia dodana przez: Michał

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Dr Ciszewska jest konkretnym i bardzo dobrym specjalistą, ma ogromne doświadczenie, które wykorzystuje przy konsultacji z każdym pacjentem. "Doktor od boga". Walery Brusov
Opinia dodana przez: Vladimir

lekarz Beata Wojtiuk

Okulista dziecięcy, Okulista

liczba opinii: 5

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Od zawsze mialem problemmy ze wzrokiem ale nigdy nie mialem dobrego okulisty. Na Pania doktor Beate Sawicka-Wojtiuk trafilem z polecania innego,bardzo dobrego okulisty. Pani doktor robila mi laserowa korekcje wzroku,zawdzieczam jej swoja przyszlosc. Jest swietnym specjalista i bez wahania powierzyl bym jej swoj wzrok. Ma dobre podejscie do pacjenta,jest mila,dobrze wszystko tlumaczy. Bedzie moim okulista jeszcze dlugo :)
Opinia dodana przez: Radek sticman

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz: kompetentny, życzliwy, pełen zrozumienia. Pani doktor wyleczyła mnie z wyjątkowo uporczywego półpaśca oka, wykazując przy tym anielską wprost cierpliwość. Obyśmy wszyscy spotykali wyłącznie takich lekarzy.
Anna Czachorowska
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Zana 19 (Leclerc)
20-825 Lublin

Średnia ocen: 5,0/5

Mieszkam w Lodzi. Od 2 lat jeździmy z dziećmi do Lublina do DR. Karskiej, gdyż nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak wspaniałym podejściem do pacjenta.Pani doktor bardzo dokładnie bada oczy dziecka po wcześniejszym 7 dniowym zakropieniu atropiną. Tutaj w Łodzi dziecko miało zakrapiane oczy 5 min przed wizytą na szybko.Pani doktor Karska tłumaczy wszystko sama, swoje wypowiedzi obrazuje planszami rysunkami,poświęca tyle czasu ile jest ...
Opinia dodana przez: Anonim

omdmp
mełgiewska 7-9
Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz z powołania. Dla Pani doktor ważna jest właściwa i skuteczna porada a nie kwestia finansowa, co w dzisiejszych czasach nie jest rzeczą oczywistą. Prowadzi dwójkę moich dzieci i mam do niej pełne zaufanie. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz, trafić do pani doktor to nie tylko pewność doskonałej opieki, ale również zaszczyt. Pozdrawiam i bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Prywatny Gabinet Lekarski

Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Przesympatyczna osoba i bardzo dobra okulistka. Widać, że zna się na swojej pracy. Rzetelnie sprawdza wzrok i zaprasza na dość częste wizyty , żeby regularnie sprawdzać wzrok.
Opinia dodana przez: pacjent

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Przyjmuje dzieci w każdym wieku co jest duzym ułatwieniem bo mogą do niej chodzić zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Chodzimy do Pani doktor więc z całą rodziną i wszyscy jestesmy niezmiernie zadowoleni.
Opinia dodana przez: Anonim


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat