Abigail  LaskowskaAbigail  Laskowska - zdjęcie profilowe

Abigail Laskowska

Kosmetolog

Jestem dyplomowanym kosmetologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na Wydziale zamiejscowym w Gdyni. Posiadam liczne certyfikaty z zakresu zaawansowanej pielęgnacji skóry problematycznej – ze skłonnością do trądziku, przebarwień i teleangiektazji. Uczestniczę w warsztatach poświęconych wykorzystaniu laseroterapii i światłoterapii w kosmetologii. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu krajowych szkoleniach. W klinice Ars Estetica wykonuje zabie...

Najlepsza kosmetolog w mieście polecam ! Doprowadziła moją skomplikowaną i chimeryczną skórę do ładu i za to należą się jej wielkie brawa. Bardzo profesjonalna i podchodząca do pacjenta z doktorską wiedzą.

O jak ja uwielbiam Panią Abigail!!! Super dziewczyna, pozytywna, uśmiechnięta ale przede wszystkim dyskretna i profesjonalna. Chodzę do Pani Abi na wszelakie zabiegi na twarz przez peelingi po zaffiro, bardzo sobie chwalę efekty jeszcze nigdy nie było żadnej wtopy zawsze wszystko jest jak najbardziej ok Polecam i pozdrawiam :)

Jeżeli ktoś szuka specjalisty w zabiegach na twarz to szczerze polecam Panią Abigail !! Moja buzia po powrocie z wakacji potrzebowała ratunku, była przesuszona..Pani Abi po dogłębnym wywiadzie, zaproponowała zabiegi, oprócz tego podpowiedziała jak mogę dbać o skórę w domu, wszystkie rady wzięłam do serca, dzięki czemu efekt PO zabiegach został na długo :)

Jestem po 5 zabiegu Liposhock na cellulit u Pani Abi, jestem bardzo zadowolona, cellulit jest już prawie niewidoczny, a przede mną jeszcze jeden zabieg skóra jest bardziej napięta i jędrna to i tak więcej niż myślałam,że uda się zdziałać :) Pani Abi bardzo sympatyczna, profesjonalna oraz dyskretna. Polecam :)

Jestem zachwycona Panią Abigail. Poleciła mi ją koleżanka, która jest jej stała klientką i ja również nią z pewnością zostanę. Wiedza prawie jak u lekarza, a do tego skromność i takie zdrowe ludzkie podejście. Absolutnie polecam.

Wciąż poszukujesz "Kosmetolog Warszawa"?

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")