lekarz Adam Aleksandrowicz

Neonatolog, Pediatra

Super lekarz, specjalnie z Wrocławia ludzie do niego przyjeżdżają . Potrafi rodziców sprowadzić na ziemie dlatego nie wszystkim się to podoba ( jest za szczery :) ). Polecam

Do tej pory nie byłam tak przyjęta przez żadnego lekarza.Dostatecznie dużo czasu poświeca małym pacjentom.Sam wywiad bardzo mnie zaskoczył - mnóstwo pytań których nigdy nikt nam jako rodzicom nie zadał.Po prostu super lekarz.Polecam,polecam......polecam.

Lekarz o dużej wiedzy i umiejętnościach. Jednak komunikacja interpersonalna tego Pana czasami leży totalnie na deskach. Zdaję sobie sprawę że rożne sprawy ludzie mają na głowach i życie czasami bywa upierdliwe - gnębiąc nas ,ale to nie znaczy że trzeba się wyżyć na innych zwłaszcza gdy czeka się 2,5 h z dzieckiem na ręku w NAGŁEJ SPRAWIE. Można nawet nie mając czasu spokojnie zapytać tylko o co chodzi i odpowiedzieć normalnie "...że niestety nie dzisiaj i niech państwo nie czekają dłużej...", no ale życie szpitalne oraz dochody lekarzy mogących prowadzić prywatną praktykę są na tyle frustrującą sprawą.........

Super lekarz!!! Poświęcił nam i naszej niuni wiele czasu i wszystko dokładnie wytłumaczył. Dziękuję.

polecam bo jest dobry , wyleczy ze wszystkiego każde dziecko

polecam bo jest dobry , wyleczy ze wszystkiego każde dziecko

nie jestem tak zachwycona jak moi poprzednicy,ale czego mozna wymagac w Jeleniej Gorze?

Pan Adam jest świetnym lekarzem! Ale dlaczego podają informacje personalne na stronach WWW. ?? To mnie zdziwiło. Powinien ubiegać się o najlepszego lekarza w województwie! Oraz o złote słuchawki i długopis! :) Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o tym tytule piszcie do mnie na e-mail kucyk 150@gmail.com

Doktora poznałam 13lat temu gdy uratował życie mojej córce. Od tamtej pory pod jego opieką są wszystkie moje dzieci. Czas jaki poświęca dziecku i jego podejście do małego pacjenta w skali od 1 do 5 oceniam na 10, kompetencje, wyjaśnienia, leczenie tak samo. Nie znajduję rzeczy czy sytuacji kiedy mnie zawiódł czy mi "podpadł" Przeciwnie!

Wspaniały specjalista i dobry człowiek poświęcający pacjentom więcej czasu, niż życie pozwala. Przytomny w stawianiu diagnozy, zwłaszcza, kiedy czas gra rolę. Bardzo konkretny w wyjaśnieniach. Ludzki. Niesamowity człowiek, którego wiedza i zaangażowanie ocaliły życie mojego syna 2,5 roku temu. Nigdy nie oczekiwał w zamian niczego, jedynie, byśmy zachowali przytomność i działali szybko (liczyły się godziny). Z czasem podziw dla jego działań z tamtego czasu nie przygasł. Z czystym sumieniem - żałuję, że nie można wystawić oceny wyższej, niż 5

Ludzki.

Z czasem podziw dla jego działań z tamtego czasu nie przygasł.

Z czystym sumieniem - żałuję, że nie można wystawić oceny wyższej, niż 5

Mój syn ma obecnie 11 lat urodzil się wcześniej w 31 tygodniu do doktora trafiłam jak dziecko miało miesiąc(podejrzenie toksoplazmozy i cytomegali), dzięki niemu Kacper nie ma przypiętaj łatki wcześniaka i jest zdrowym aktywnym dzieckiem.Od 6 lat mieszkam nad morzem i jeśli żałuję, że nie w Jeleniej Górze to tylko ze względu na lekarza,który rewelwcyjnie zajmował się moim dzieckiem.Podzielił się swoją wiedzą i dał poczucie bezpieczeństwa.