dr n. med. Adam Bandyra

Traumatolog, Ortopeda

Nie polecam !!!!! Umowil na operacje mojego 5 mies syna. Gdy dotarlismy do szpitala w umowionym dniu i o umowionej godzinie to wyszedl i poinformowal nas ze operacja sie nie odbedzie. Zero organizacji i wyrozumialosci. Po tej calej sytuacji kazal czekac kolejne 3 mies na kolejna operacje a u syna mialy znaczenie dni a on kazal czekac ich az tyle ! Porazka.

No i co...to chyba jeden z najlepszych ortopedów w naszym kraju. Chociaż nie jest już młodzieniaszkiem, to jest dobry. To jeden z tych "starych lisów" w swojej dziedzinie. Bardzo doświadczony człowiek w tym co robi. Potrafi po prostu uświadomić, że "chirurg nie gryzie" a operacja nie boli, a nawet jeśli nie jest łatwo po, to później będzie lepiej. Co jeszcze...świetna komunikacja z rodzicami dziecka.

Jestem byłą pacjentką pana doktor, mam dzieciece porażenie mózgowe prawostronne. Dzieki temu lekarzowi teraz gdy mam 23 lata widać minimalnie znaki mojej choroby. Tyle operacji ale było warto. Dziekuje

Bardzo dobry specjalista. Osobiście polecam. Operował moją skoliozę (ponad 80stopni) w 2007r., gdy miałam 16 lat. Zredukował ją do ok. 30stopni. Do dziś nie odczuwam skutków ubocznych zabiegu, nie narzekam na ból kręgosłupa, skolioza się nie pogłębia. Dzięki tej operacji, przeprowadzonej przez dr Bandyrę mogę cieszyć się 'normalnym' wyglądem - moje skrzywienie aktualnie nie jest zauważalne na pierwszy rzut oka, czego nie mogłam powiedzieć wcześniej. Lekarz, poza ogromną wiedzą i umiejętnościami ma bardzo dobre podejście do pacjenta, zawsze życzliwy, pełen spokoju. Zawdzięczam mu bardzo wiele.

bardzo dobry lekarz poszlam z dzieckiem mial 10m-cy poniewaz jedna nozka chodzil na palcach z miwejsca uspokoil mnie ze to nic wielkiego wybadal kazal mu chodzic na kolankach bo stwierdzil ze to od chodaka i odrzucic ten chodaczek dziecko w ciagu2tyg.poruszalo sie normalnie i jest tak do dzisiaj .teraz ma jiz8lat i zadnego problemu a inni twierdzili ze moze miec wade wrodzona .Bardzo konkretny lekarz polecalam go rowniez znajomym i tez korzystali

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Busko-Zdrój"?

Sienkiewicza 2

marsz. Józefa Piłsudskiego 36/1
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTHICUS
Turniejowa 73/2
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
K.Jamróz 1
Por. Sokoła 22