dr n. med. Adam Bandyra

Traumatolog, Ortopeda

Byłem na wizycie u dr Bandyry mam dziecięce porażenie mózgowe doktor obejrzał zbadał i zakwalifikował do zabiegu podania botuliny.Miły sumienny widać że chce pomóc.

Nie polecam !!!!! Umowil na operacje mojego 5 mies syna. Gdy dotarlismy do szpitala w umowionym dniu i o umowionej godzinie to wyszedl i poinformowal nas ze operacja sie nie odbedzie. Zero organizacji i wyrozumialosci. Po tej calej sytuacji kazal czekac kolejne 3 mies na kolejna operacje a u syna mialy znaczenie dni a on kazal czekac ich az tyle ! Porazka.

No i co...to chyba jeden z najlepszych ortopedów w naszym kraju. Chociaż nie jest już młodzieniaszkiem, to jest dobry. To jeden z tych "starych lisów" w swojej dziedzinie. Bardzo doświadczony człowiek w tym co robi. Potrafi po prostu uświadomić, że "chirurg nie gryzie" a operacja nie boli, a nawet jeśli nie jest łatwo po, to później będzie lepiej. Co jeszcze...świetna komunikacja z rodzicami dziecka.

Jestem byłą pacjentką pana doktor, mam dzieciece porażenie mózgowe prawostronne. Dzieki temu lekarzowi teraz gdy mam 23 lata widać minimalnie znaki mojej choroby. Tyle operacji ale było warto. Dziekuje

Bardzo dobry specjalista. Osobiście polecam. Operował moją skoliozę (ponad 80stopni) w 2007r., gdy miałam 16 lat. Zredukował ją do ok. 30stopni. Do dziś nie odczuwam skutków ubocznych zabiegu, nie narzekam na ból kręgosłupa, skolioza się nie pogłębia. Dzięki tej operacji, przeprowadzonej przez dr Bandyrę mogę cieszyć się 'normalnym' wyglądem - moje skrzywienie aktualnie nie jest zauważalne na pierwszy rzut oka, czego nie mogłam powiedzieć wcześniej. Lekarz, poza ogromną wiedzą i umiejętnościami ma bardzo dobre podejście do pacjenta, zawsze życzliwy, pełen spokoju. Zawdzięczam mu bardzo wiele.

bardzo dobry lekarz poszlam z dzieckiem mial 10m-cy poniewaz jedna nozka chodzil na palcach z miwejsca uspokoil mnie ze to nic wielkiego wybadal kazal mu chodzic na kolankach bo stwierdzil ze to od chodaka i odrzucic ten chodaczek dziecko w ciagu2tyg.poruszalo sie normalnie i jest tak do dzisiaj .teraz ma jiz8lat i zadnego problemu a inni twierdzili ze moze miec wade wrodzona .Bardzo konkretny lekarz polecalam go rowniez znajomym i tez korzystali

godny polecenia, fachowo zajął się córeczką uprzejmy

godny polecenia, fachowo zajął się córeczką uprzejmy

Naprawdę polecam wszystkim co szukają dobrego ortopedy. Lekarz godny polecenia. Po operacji kilka razy w ciągu dnia był przy moim łóżku. Poza tym personel szpitala górka bez zarzutów z wyjątkiem jednej pielęgniarki. Ogólnie polecam.

nie ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

mówią na niego dr.Wilczur...nie bez powodu to lekarz z powołania ..nie znam takiego drugiego...opiekuje się moim synem..operował i zapewne będzie operować go ponownie ..brakuje mi slow które mogły by wyrazić to co ten człowiek sobą reprezentuje..szkoda ze on jest jeden a chorych tak wielu ..gdyby mógł wiem ze pomógłby każdemu..mój szacunek i podziw dla tego człowieka nie ma granic..szkoda ze personel z którym musi pracować nie jest tak profesjonalny i kulturalny..