dr hab. n. med. Adam Barczyk

Internista, Alergolog, Pulmonolog

Dziękuję Panie doktorze za zaangażowanie, cierpliwość, dociekliwość. Mimo, że nie jest Pan laryngologiem, podał Pan diagnozę dokładnie, mimo innego zdania lekarza z "papierem" laryngolog. Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

Zupełny brak zaangażowania, dr nie zleca badań i nie potrafi albo nie chce słuchać pacjenta,brak intuicji jeśli chodzi o diagnostykę.

Pan doktor Barczyk bardzo dobrze łączy w sobie duże kompetencje z wysoką kulturą osobistą. Cenne jest Jego zaangażowanie w relacje z pacjentem. Polecam Pana Doktora osobom, które w kontaktach z lekarzem cenią rzeczowość, prawdę i przyjazność, a po wizycie lubią pozostawać z przekonaniem, że nie były anonimowe. Panie Doktorze, dziękuję za uratowanie mego ojca.

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz, bardzo dużo czasu poświęca pacjentom na dokładne tłumaczenie choroby jak i sposobów jej leczenia. Od 2001 r. jestem stałym pacjentem oddziału pneumologii (POChP-4 GOLD z atopią). Obecnie dość rzadko zdarza mi się przebywać na w/w oddziale.

Obecnie dość rzadko zdarza mi się przebywać na w/w oddziale.

wspaniały,ciepły.sympatyczny człowiek, który z całą pewnością przyciąga ludzi, budząc u nich spokój i zaufanie w chwili, kiedy trzeba powierzyć los medyczne ręce.Polecam i mam nadzieję,że nigdy nie przyjdzie mi zmienić swojego stanowiska na ten temat. Gabriela Francik

Gabriela Francik

Wciąż poszukujesz "Internista Katowice"?

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
28-350 Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
43-100 Tychy