10/10 ............................................................................................................................................

Na wstępie już nie polecam! Prowadzi ciąże bez badań usg i na tej podstawie stwierdza, że wszystko jest w porządku. Na usg odsyła do innych lekarzy, może po to by nie ponosić odpowiedzialności. Porównuje się do zachodu! Obłęd jakiś. O nic zapytać nie można ani poradzić się bo zaraz skacze i łaskę robi, by udzielić konkretnej odpowiedzi. Zawiodłam się. Zostaną mu tylko starsze panie, może mu na tym zależy.

Jest bardzo dobrym lekarzem prowadze u niego 2 ciaze i jestem bardzo zadowolona. Dba o swoje pacjentki nie tylko w gabinecie poradni K ale w szpitalu podchodzi do swoich przyszlych mam lepiej i dba. Polecam zdecydowanie,

Mało mówi, ale tłumaczy to, co według niego jest ważne. To konkretny lekarz, który nie lubi głupich pytań i właściwie tylko z tym jest problem - stresuję się, bo nie wiem, co uzna za głupotę, a prowadzi moją pierwszą ciążę. Tak czy inaczej na pytania odpowiada. Jeśli mnie bada, szczegółowo opowiada o tym, co robi i po co. Kieruje mnie na wszystkie badania, jestem pod stałą, regularną opieką. Mam do niego zaufanie - może też ze względu na tę rzeczowość. Mam poczucie, że gdyby cokolwiek szło nie tak, zareagowałby od razu. Mając porównanie do reszty gołdapskich lekarzy, stanowczo polecam tego.

Jestem bardzo zadowolona z dr.Bidy gdyz wpore zareagowal i zdecydowal na ciecie cesarskie. Zawsze odpowiada na pytania tlumaczy przebieg leczenia. Polecam innym przyszlym mama dr. Dziekuje za poswiecony mi czas mimo ze to dr. praca.

mało mówi ale odpowiada na każde pytanie. prawdziwy profesjonalista, konkretny i rzeczowy. polecam.

Nie polecam. Będąc w ciąży byłam ignorowana i niedoinformowana. Panu doktorowi proponuję zapoznanie się z "Kartą praw kobiety rodzącej". Jeszcze raz nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Myślę że posiada wiedzę i trafnie z niej korzysta ale jest osobą budującą niepotrzebne napięcia i spięcia. Leczy tylko to co uważa za słuszne,nie jest zainteresowany pomocą w problemach ginekologicznych b ądz też pochodną takich problemów. Dla kobiet zdrowych polecam jak najbardziej

Dla kobiet zdrowych polecam jak najbardziej