dr n. med. Adam Bielaczyc

Ortodonta

dr Bielaczyc to ortodonta godny polecenia. Specjalista w swoim fachu. Zęby proste, równe- warto było się męczyć nosząc aparat. Obecnie mam piękny uśmiech :) Jak najbardziej polecam !!!

To jest jakaś chora prywatna przychodnia. Lekarz przyjmuje raz w tyg lub w ogóle raczej... Dzwoniąc nie ma możliwości umówienia sie na wizytę,ponieważ przez najbliższy rok nie ma terminów. To jest jakiś absurd. Widać lekarzowi rewelacyjnie sie powodzi iż nie ma miejsc wolnych. Prosze wiec nie pisac,tak pozytywnych opinii o tym lekarzu ponieważ to jest kompletne nieporozumienie!!! Poza tym Pani recepcjonistka,bardzo ale to bardzo mało przyjemna.

Trafiłem do doktora Bielaczyca z polecenia innych, których leczył i nie zawiodłem się. Miałem bardzo krzywy zgryz. Lekarz rzetelnie wytłumaczył mi plan leczenia. Niestety musiałem usunąć dwa zęby w celu poprawy zgryzu ale za to teraz, po dwóch latach leczenia mam proste zęby. Jego asystentki również zasługują na uznanie. Na pewno będę polecał tego ortodontę wszystkim , którzy chcą mieć proste zęby.

Pan Bielaczyc jest naprawdę świetnym lekarzem. Odpowiednio podchodzi do pacjenta, podaje różne możliwości leczenia. Jest warty polecenia każdemu, komu zależy na zdrowym i ładnym uśmiechu.

Uważam dr Bielaczyca za bardzo dobrego specjalistę. Wyprowadził u mojej córki bardzo poważną wadę zgryzu.Lekarz jest kompetentny i bardzo profesjonalny. Jestem pełna uznania dla jego wiedzy i umiejętności.

Obecnie jestem w trakcie leczenia. Miałam bardzo nierówny zgryz, ale efekty były widoczne zadziwiająco szybko. Niestety musiałam usunąć czwórki, ale dr wytłumaczył mi, że to zabezpieczy mnie przed ewentualnymi powrotami wady. Co do ceny leczenia... Aparat do najdroższych nie należał- zapłaciłam 1.600 za łuk, a wizyty kontrolne to koszt 50-100zł. Lekarz może i nie poświęca pacjentowi w gabinecie wiele czasu,ale jest kompetentny i drobniejsze rzeczy zleca asystentkom. Zawsze pyta mnie jak ja sama oceniam przebieg leczenia, następnie sam dokonuje oceny i wydaje zalecenia. Zawsze odpowiada mi na pytania zwięźle i na temat.Generalnie jestem zadowolona.

Polecam tego ortodontę - wie, co robi!Liczą się efekty, a nie, czy lekarz siedzi i długo rozmawia z pacjentem na wizycie. Kto chce ,, gadać" niech sie do kogos innego zapisze.Moja córka jest po leczeniu ortodontycznym, aż nie chce się wierzyć ,że takę wadę potrfił wyleczyć.

Bardzo miły lekarz, bardzo sympatyczne i profesjonalne podejście do pacjenta, aczkolwiek bardzo zabiegany. Decydując się na aparat, pragnę stałej kontroli głownego lekarza, gdyż zna on mój problem i zgryz, natomiast Doktor rzadko jest obecny przy wizycie.. trochę wydlużony okres leczenia, ale najważniejsze efekty.

Witam. Ja leczylam sie u doktora 7 lat temu....nosilam aparat staly 2 lata, efekt byl calkiem niezly. po czym mi go zdjal i musze nosic teraz do konca chyba zycia ruchomy aparacik. niestety 2 lata temu pekł mi ten ruchomy aparat no a ze nie bylo mnie w polsce to nie mialam jak do dr zawitac... no i niestety zeby znowu mi sie przesunely(moze nie tak jak przed aparatem) teraz wlasnie mam umowiona wizyte do dr. okaze sie co mi powie. 3majcie kciuki poozdrawiam

Witam.
poozdrawiam

Może i zna się na tym, co robi, ale jego podejście do pacjenta zdecydowało o tym, że nie leczę się u niego. Konsultacje trwały jakieś 5 minut, pan doktor był zabiegany, latał od pokoju do pokoju, w poczekalni tłum ludzi... Przedstawił plan leczenia, który w moim wieku prawdopodobnie nie byłby skuteczny. Co więcej - najbardziej bolesny i niewygodny sposób. Choć wadę rozpoznał jak należy (kolejni ortodonci mówili to samo), to jednak zasypał mnie fachowymi nazwami. Na aparat miałam czekać 3 miesiące. Nie wiem, jakie byłyby efekty. Ale jeżeli ktoś poszukuje ...

Nie wiem, jakie byłyby efekty. Ale jeżeli ktoś poszukuje lekarza, który poświęci mu dużo czasu i spokojnie wszystko wytłumaczy, to raczej polecam szukać dalej.