dr n. med. Adam Blecharz

poszłam do lekarza z problemem zajścia w ciąże od lekarza z kliniki leczenia niepłodności provita, od dr blecharza dostałam skierowowanie na laparoskopie i mimo tego że dr powiedział pod zabiegu ze praktycznie nic nie zdiagnozowano w ciągu miesiąca od zabiegu zaszłam w ciąże. obecnie jestem mamą 2 maluchów, z drugim dzieckiem i nie było problemu z zajściem w ciąże:)

Bardzo dobry lekarz, pomógł mi wiele lat temu, jestem wdzięczna za opiekę

Bardzo dobry lekarz, pomógł mi wiele lat temu, jestem wdzięczna za opiekę

Gdyby nie ten lekarz to najprawdopodobniej stracilabym dwa jajniki!!! Uratowal mi jedniego i jestem strasznie szczesliwa. Polecam na 100%

Mam całkowite zaufanie do doktora pod każdym względem. Miałam opiekę od serca. Wielkie ukłony dla doktora.

miałam pełne zaufanie do doktora Blecharza, ponieważ miałam problemy z zajściem w ciążę chodziłam do prywatnego gabinetu, przy porodzie nastąpiły komplikacje, nie potrafiłam własnymi siłami urodzić dziecka, a lekarz zdecydował się na poród przy pomocy vacuum extr./pomoc ręczna/. W 5 roku życia u dziecka został zdiagnozowany zespół Aspergera - autystyczny. Lekarz prowadzący uświadomił mnie,że przyczyną może być patologiczny poród, a punkty jakie syn dostał w skali Apgara zostały zawyżone.Moje zaufanie do doktora Blecharza legło w gruzach. Nikomu nie życzę wychowywania dziecka z taką diagnozą - to jest czasami ponad moje ...

miałam pełne zaufanie do doktora Blecharza, ponieważ miałam
problemy z zajściem w ciążę chodziłam do prywatnego gabinetu,
pomocy vacuum extr./pomoc ręczna/.
W 5 roku życia u dziecka został zdiagnozowany zespół Aspergera
- autystyczny. Lekarz prowadzący uświadomił mnie,że przyczyną
może być patologiczny poród, a punkty jakie syn dostał w skali Apgara zostały zawyżone.Moje zaufanie do doktora Blecharza legło w gruzach. Nikomu nie życzę wychowywania dziecka z taką diagnozą - to jest czasami ponad moje siły.

Lekarz z powołania z doswiadczeniem i ogeomną wiedzą. Wspaniały chirurg i specjalista, a do tego szczery czlowiek. Mówi prawdę i nie obiecuje gruszek na wierzbie, ale jest profesjonalistą w swej dziedzinie i nie odpuszcz, jesli wie że jest nadzieja. Polecam wszystkim, którzy szukają prawdziwego lekarza eksperta w swej dziedzinie.

Pan Doktor to wysokiej klasy specjalista ginekolog. Od 12 lat jestem jego pacjentką. Dzięki trafnej diagnozie i odpowiedniemu leczeniu uniknęłam poważnej operacji. Jako pacjentka nigdy nie czułam się traktowana obojętnie lecz z życzliwością i sympatią. Od lat stał się też lekarzem wielu moich znajomych, które przychylają się do mojej opinii.

Polecem osobom rzeczywiście chorym i potrzebującym pomocy Pana dr. Blecharza (hipochondrykom radzę szukać innych, dobrze bajerujących lekarzy). Rozmowa z tym lekarzem jest rzeczowa, treściwa i konkretna, bez ogródek. Do procesu leczenia podchodzi profesjonalnie (interesował się mną nawet po wyjściu ze szpitala, sam dzwonił dopytać o moje samopoczucie). Twardo stąpa po gruncie medycyny, nigdy nie obiecywał mi cudów, ale ich moim zdaniem dokonał. Mój cud, po bardzo poważnej chorobie jajników, ma na imię Janek i ma 3 miesiące. Kiedy zdiagnozowano po raz pierwszy moją przypadłość, doradzono mi profilaktycznie usunąć całość przydatków. Dobrze, że mam koleżanki, one poleciły mi skonsultować to jeszcze właśnie z dr.Blecharzem. Miał "nosa", a ja... mam Janka.

Dołączam się do pozytywnych ocen na temat dr Blecharza.Leczyła się u Niego moja mama, siostra i ja.Jest godnym polecenia lekarzem profesjonalistą. Beata Ślusarczyk

Witam Dr Adama Blecharza poznałam 20 lat temu,gdy miałam kłopoty z zajściem i utrzymaniem ciąży, więc wiele razy odwiedzałam gabinet Pana doktora.Jest godnym polecenia lekarzem,profesjonalistą.Dzisiaj mam dorosłego syna,16 -letnią córkę. Jestem wdzięczna losowi, że trafiłam do rąk tak znakomitego lekarza. Pozdrawiam,życzę Wszystkim powodzenia H.K Kalety

Witam
Pozdrawiam,życzę Wszystkim powodzenia