dr n. med. Adam Blecharz

poszłam do lekarza z problemem zajścia w ciąże od lekarza z kliniki leczenia niepłodności provita, od dr blecharza dostałam skierowowanie na laparoskopie i mimo tego że dr powiedział pod zabiegu ze praktycznie nic nie zdiagnozowano w ciągu miesiąca od zabiegu zaszłam w ciąże. obecnie jestem mamą 2 maluchów, z drugim dzieckiem i nie było problemu z zajściem w ciąże:)

Bardzo dobry lekarz, pomógł mi wiele lat temu, jestem wdzięczna za opiekę

Bardzo dobry lekarz, pomógł mi wiele lat temu, jestem wdzięczna za opiekę

Gdyby nie ten lekarz to najprawdopodobniej stracilabym dwa jajniki!!! Uratowal mi jedniego i jestem strasznie szczesliwa. Polecam na 100%

Mam całkowite zaufanie do doktora pod każdym względem. Miałam opiekę od serca. Wielkie ukłony dla doktora.

miałam pełne zaufanie do doktora Blecharza, ponieważ miałam problemy z zajściem w ciążę chodziłam do prywatnego gabinetu, przy porodzie nastąpiły komplikacje, nie potrafiłam własnymi siłami urodzić dziecka, a lekarz zdecydował się na poród przy pomocy vacuum extr./pomoc ręczna/. W 5 roku życia u dziecka został zdiagnozowany zespół Aspergera - autystyczny. Lekarz prowadzący uświadomił mnie,że przyczyną może być patologiczny poród, a punkty jakie syn dostał w skali Apgara zostały zawyżone.Moje zaufanie do doktora Blecharza legło w gruzach. Nikomu nie życzę wychowywania dziecka z taką diagnozą - to jest czasami ponad moje ...

miałam pełne zaufanie do doktora Blecharza, ponieważ miałam
problemy z zajściem w ciążę chodziłam do prywatnego gabinetu,
pomocy vacuum extr./pomoc ręczna/.
W 5 roku życia u dziecka został zdiagnozowany zespół Aspergera
- autystyczny. Lekarz prowadzący uświadomił mnie,że przyczyną
może być patologiczny poród, a punkty jakie syn dostał w skali Apgara zostały zawyżone.Moje zaufanie do doktora Blecharza legło w gruzach. Nikomu nie życzę wychowywania dziecka z taką diagnozą - to jest czasami ponad moje siły.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Mysłowice"?

Michał Wojcieszyn

Szpital nr 1
41-400 None
Bończyka 34
41-400 Mysłowice

Jacek Partyka

Pielęgniarska opieka domowa "Vitanea"
Grunwaldzka 6
41-400 Mysłowice