dr hab. n. med. Adam Cekański

Odszedł od nas wspaniały lekarz :( Człowiek poświęcony swojej pracy i ludziom. Kompetentny i uprzejmy. Wielka szkoda, że takich lekarzy już nie ma :(

Gorąco polecam Pana Profesora, cudowny człowiek, nie znam drugiego takiego lekarza jak on, ciepły, kompetentny doskonale znający się na swojej pracy. Jestem młodą dziewczyną (23 lata) miałam ogromną nadżerkę dwóch wcześniejszych ''lekarzy'' testowało na mnie wszelkie metody by się jej pozbyć, wypalanie, mrożenie, leki, globulki, masa straconych pieniędzy ( jedna wypalanka 400zł), zdrowia, nerwów dopiero prof. Cekański zrobił mi wypalankę wytłumaczył wszystko, (dodam że zapłaciłam za nią 70zł) po pół roku poszłam do kontroli okazało się ze wszystko pięknie się zagoiło. Żałuję że wcześniej do niego nie trafiłam. Bardzo dziękuję Panie Profesorze.
Przypadek II
Do Profesora zgłosiła się również moja ciocia która również chciała się skonsultować, miała ogromne mięśniaki, w pewnym szpitalu w mieście w którym mieszkam diagnoza była taka '' nie ma co czekać trzeba usunąć cześć macicy i jajnik''. Natomiast prof. Cekański obejrzał i stwierdził że nic nie trzeba ruszać wszystko się ustabilizuje po przekwicie tak też się stało po roku po mięśniakach nie ma sladu, a ciocia nei poddała się zadnej operacji usuwania, posłuchała profesora. W Częstochowie ( mieście w którym mieszkam) Profesor Cekański to ogromna sława, kobiety z pokolenia na pokolenie do niego chodzą, nigdy ale to nigdy nie słychac było o nim złej opinii. Kobiety zgadują się jadą jednym samochodem. W Częstochowie ginekolodzy tylko powołują się że są po szkole profesora. Cekańskiego, jednak to nie prawda osobiscie zapytałam o to czy w Czestochowie znajdę jakiegoś ucznia profesora ( w raz ciąży) profesor bez zastnowienia powiedziedział że w Czestochowie nie ma żadnego swojego ucznia, ale sporo słyszał że się wszyscy na niego powołują.
Na prawdę gorąco polecam, Profesor to człowiek starej daty taki jakich już mało, uosobienie ciepła i zrozumienia, po za tym ogromna kompetencja i doświadczenie. Byłam u niego na kontroli 3 dni temu poczekalnia była pełna kobiet...
Jeśli któraś z was chciałaby się zapoznać z sylwetką profesora Cekańskiego to proszę sobie wpisać na Youtube.pl w wyszukiwarce dziedzictwo Hipokratesa prof. Adam Cekański. Niesamowity wywiad.

Najwspanialszy i najlepszy lekarz. Gdy wszyscy zawiedli i działali na moją szkodę Pan Profesor uratował moją ciąże i pomógł przyjść na świat mojemu Michałkowi i nadał sens mojemu życiu. Cudowny jako człowiek, niezastąpiony jako lekarz. Modlę się aby żył w zdrowiu jak najdłużej bo takich Ludzi jak Pan Profesor to ze świecą szukać.

Wszyscy młodsi lekarze mogliby od Niego uczyć się,uczyć i jeszcze raz uczyć.Serdecznie pozdrawiam.

Pan Profesor nie ma sobie równych. Wybitny specjalista i wspaniały Człowiek! Najlepszy lekarz jakiego znam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bytom"?

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom

sigma bi
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom
Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie

Janusz Pozowski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n med Janusz Pozowski 41-902 Bytom ul. Jainty 24/12
Jainty 24
41-900 Bytom