lekarz Adam Chruściel

niekompetentny, ważna ilość nie jakość, nie da się pracować i czasu przeliczać na kolejne 100 zł, lecz na kompetentną poradę , bo to jest życie ludzkie....niestety w moim przypadku pan Chruściel popełnił karygodne błędy....również nie rozpoznał zatrucia ciążowego, cudem przeżyłam

Bardzo sympatyczny człowiek, profesjonalnie podchodzi do wizyty.

Bardzo sympatyczny człowiek, profesjonalnie podchodzi do wizyty.

Bardzo dobry, kompetentny i odpowiedzialny lekarz, do tego bardzo miły, co daje poczucie bezpieczeństwa. Jestem jego pacjentką od kilku lat, mam do niego pełne zaufanie. Poleciłam Pana doktora moim siostrom i koleżankom i są również bardzo zadowolone.

Bardzo dobry lekarz,miły,uprzejmy dokładnie wszystko tłumaczy.Zawsze oddzwania,po prostu lekarz z powołania.Polecam obecnie przyjmuje w Rzeszowie na ulicy Niepodległości.

Byłam u tego lekarza dwa razy, zgadzam sie z opiniami jest bardzo w porządku, wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie, nie "nadstawia kieszonki" tak perfidnie jak inni lekarze, sam fakt że po wypisanie recepty bierze 20 zł o tym świadczy(dla innych nie ma znaczenia po co przyszedł pacjent, mają ustaloną stawkę i tyle biorą bez względu po co sie idzie), po za tym oddzwania, odpisuje na smsy. U mnie niestety w ósmym tyg ciąża obumarła, trafiłam do szpitala w sobotę (we wtorek umówiona byłam na wizytę), tak czasem sie dzieje... niestety, ale przy następnej też do niego pójdę.Polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Rzeszów"?

dr

37-500 Jarosław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kormed" Jacek Korzeniowski
Kościuszki 141/7
37-600 Lubaczów
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rzeszów
Witolda 6B
35-302 Rzeszów