lekarz Adam Chruściel

Do Pana Doktora trafiłam zupełnie przypadkiem, ponieważ nie byłam z Rzeszowa, jeszcze żaden lekarz nie zbadał mnie tak dokładnie, wszystko wytłumaczył, wybadał w piersiach dwa guzki, które okazały być się tylko torbielami, bardzo grzeczny, miły, uprzejmy, wszystko konkretnie tłumaczy podczas badania. Polecam z całego serca.

Z całego serca mogę polecić Pana Doktora. Chodzę do niego od kilkunastu lat, prowadził 4 moje ciąże. Zawsze bardzo dokładny i w pełni zaangażowany. Dba o komfort pacjentki i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania oraz skrupulatnie wszystko tłumaczy przy każdej wizycie. Nie wyobrażam sobię zmienić tak dobrego lekarza.

niekompetentny, ważna ilość nie jakość, nie da się pracować i czasu przeliczać na kolejne 100 zł, lecz na kompetentną poradę , bo to jest życie ludzkie....niestety w moim przypadku pan Chruściel popełnił karygodne błędy....również nie rozpoznał zatrucia ciążowego, cudem przeżyłam

Bardzo sympatyczny człowiek, profesjonalnie podchodzi do wizyty.

Bardzo sympatyczny człowiek, profesjonalnie podchodzi do wizyty.

Bardzo dobry, kompetentny i odpowiedzialny lekarz, do tego bardzo miły, co daje poczucie bezpieczeństwa. Jestem jego pacjentką od kilku lat, mam do niego pełne zaufanie. Poleciłam Pana doktora moim siostrom i koleżankom i są również bardzo zadowolone.

Bardzo dobry lekarz,miły,uprzejmy dokładnie wszystko tłumaczy.Zawsze oddzwania,po prostu lekarz z powołania.Polecam obecnie przyjmuje w Rzeszowie na ulicy Niepodległości.

Byłam u tego lekarza dwa razy, zgadzam sie z opiniami jest bardzo w porządku, wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie, nie "nadstawia kieszonki" tak perfidnie jak inni lekarze, sam fakt że po wypisanie recepty bierze 20 zł o tym świadczy(dla innych nie ma znaczenia po co przyszedł pacjent, mają ustaloną stawkę i tyle biorą bez względu po co sie idzie), po za tym oddzwania, odpisuje na smsy. U mnie niestety w ósmym tyg ciąża obumarła, trafiłam do szpitala w sobotę (we wtorek umówiona byłam na wizytę), tak czasem sie dzieje... niestety, ale przy następnej też do niego pójdę.Polecam

lekarz który wysłucha pacjenta dzięki niemu nie poszłam pod nóż po raz drugi jak sugerował inny lekarz dziękuje mu za to

Jeden z najlepszych lekarzy jakiego spotkałam.Uprzejmy ,kompetentny ,polecam.

Jeden z najlepszych lekarzy jakiego spotkałam.Uprzejmy ,kompetentny ,polecam.

Kompetentny lekarz, przy tym, bardzo delikatny i miły, polecam go każdej pani. Miałam niedawno zabieg w szpitalu - doktor wykonał osobiście, czuję się bardzo dobrze, mimo wielu oczekujących wszystko przebiegło sprawnie. Poleciła mi go znajoma, która również jest bardzo zadowolona z pomocy Pana Doktora.