lekarz Adam Chrzanowski

1,3

Lekarz nie słucha co się do niego mówi, ani nie sprawdza dostarczonej dokumentacji medycznej. Szkoda czasu na takie wizyty.

Witam. Lekarza tego cechuje ignorancja i brak poszanowania pacjenta. Wg niego otwarta rana wymagała jedynie podania maści. Inny lekarz z tej samej przychodni niedokładnie usunął kaszaka z ramienia, przez co pomimo szycia powstała dziura.

Witam.

Zdecydowanie odradzam doktora Chrzanowskiego. Wykonywał mi gastroskopię i mimo wyraźnego wskazania do pobrania próbek na biopsję pod kątem celiakii (i takiego skierowania na badanie), pan Doktor odmówił jej wykonania, co oznacza, że prawdopodobnie będę musiała powtórzyć całe badanie! Ponad to doktor w czasie rozmowy przed wykonaniem badania był nietaktowny, cyniczny, nie słuchał odpowiedzi na zadane przez siebie pytania, zyskujący tym samym fałszywy obraz moich objawów. Zignorował podaną przeze mnie informację o problemach z z sercem twierdząc, że moja choroba nie istnieje (w czym się myli) a kiedy straciłam przytomność w czasie badania, mocno poirytowany wygłaszał pretensje do moich rodziców. Jeszcze raz odradzam!