dr n. med. Adam Cybulski

Torakochirurg

2,6
2,6

Cham jakich mało. Bardzo niekulturalny, wrzeszczy..... podkreślam wrzeszczy na pacjentów nawet na sali pooperacyjnej. Całe szczęście mnie nie prowadził. Nic dziwnego, że go żona rzuciła...

Uważam , że jest to lekarz kompetentny ,godny polecenia. Wcześniej czytałam opinie innych na Jego temat i miałam mieszane uczucia. Jestem osoba po przeszczepie wątroby więc zależało mi na dobrym lekarzu. Po wizycie mogę teraz powiedzieć, że jest miły , kulturalny i wyrozumiały.

Jeśli mam oceniać lekarza pod kontem tego jak leczy to polecam bo zna się na rzeczy mi pomógł bardzo i za to dziękuje. Jeśli oceniać podejście do pacjenta to nie jest najlepsze, nie ma czasu tłumaczyć, nieuprzejmy no ale takie są realia państwowych wizyt. Ogólnie polecam jeśli chodzi o sposób leczenia.

Kompletny brak kultury,zarozumiały,wręcz chamski

Kompletny brak kultury,zarozumiały,wręcz chamski

polecam i to co piszą w niepochlebnych opiniach to chyba zazdrośni koledzy

polecam i to co piszą w niepochlebnych opiniach to chyba zazdrośni koledzy

... Oschły, ale kompetentny (tak mi się wydaje). Nie lubię, ale cenię. Mimo wszystko, polecam!

zero kultury i obycia.oschly,bezduszny , zero litosci i wspolczucia dla pacjenta.

nigdy dotad nie spotkalam tak nieuprzejmego lekarza, zero info zwrotnego, opryskliwy, zero empati, totalnie odradzam

Leczę się od kilkunastu lat,polecam.Nie kierował mnie do gabinetu prywatnego,zawsze uprzejmy,skory do pomocy.

bardzo polecam.jest b.dobry.jest lubiany przez chorych.jest świetnym chirurgiem.