lekarz Adam Domanasiewicz

Chirurg ogólny

Wybitny specjalista. Bardzo miły człowiek i oddany swojej pracy. W maju przeszłam operację kciuka, po pół roku od dobrze przeprowadzonej operacji, ręka wróciła do sprawności. Zna się na tym co robi. Interesuje się swoimi pacjentami. Świetny fachowiec, posiada ogromną wiedzę i umiejętności. Lekarz godny polecenia. Pacjentka z Głogowa

Wybitny specjalista. Bardzo miły człowiek i oddany swojej pracy.
Lekarz godny polecenia.
Pacjentka z Głogowa

W dniu 19 czerwca 2013r w zwiazku z przykurczem piatego palca u lewej reki zglosilam sie na zabieg na oddzial chirurgii urazowj w szpitalu na ul. Bema w Lubinie. Zabieg nie przyniosl oczekiwanych rezultatow. W dniu 17 pazdziernika 2013, zglosilam sie do kontroli,po dokonaniu ogledzin lekarz wystawil skierowanie do szpitala celem amputacji palca. Pojechalam do poradni w Trzebnicy do dr.Adama, ktory przeprowadzil kolejna operacje w celu uratowania mojego palca . Z tego miejsca chce serdzecznie podziekowac Panu doktorowi za otoczenie mnie profesjonalna opieka I udana operacje. Z calym szacunkiem polecam ...

Z calym szacunkiem polecam pana doktora Adama Domanasiewicza innym pacjentom. Krystyna

Pan Doktor to lekarz o wyjątkowym talencie - Jego ręce potrafią zdziałać cuda. Do tego pracuje z prawdziwą pasją - działa nawet wtedy, gdy inni lekarze nie dają już szansy i pacjent traci nadzieję. Ogromnie dziękuję za uratowanie palca oraz za cierpliwość, profesjonalizm, wyrozumiałość i wolę walki nawet pomimo mojego zniechęcenia do leczenia. A przede wszystkim za to, że Wielki Człowiek pochyla się nad maluczkim:)

Rok temu doznałam kontuzji przedramienia, niestety zostałam źle operowana w Polanicy. Przez pół roku czekałam na zrost kości, trafiałam na nieprofesjonalnych lekarzy,. Nikt nie był w stanie mi pomóc, kazano mi się przyzwyczaić do bólu, każdy z lekarzy miał swoje zdanie; aż w końcu dostałam namiar do pana doktora Domanasiewicza, któremu zaufałam.. Wystarczyła jedna operacja ( operacja zrostu opóźnionego kości promieniowej, dekortykacja kości promieniowej metodą Judet-Forbes) i po czterech miesiącach wróciłam do zdrowia (jesienią tylko pan doktor usunie mi stabilizacyjną płytę AO- ostatni znak po wypadku). Pan doktor okazał się niesamowitym fachowcem i profesjonalistą. Cechuje go również wielkie serce, co w dzisiejszym świecie jest rzadkością! Jestem niezmiernie wdzięczna za to,że dzięki Niemu po roku czasu wyłączenia z normalnego życia jestem znów sprawna! Wielkie dziękuję i pozdrawiam! Kasia Czarnecka

Dr Domanasiewicz wykonał u mnie operację odnerwienia stawu skokowego - wycięcie gałązek nerwu strzałkowego głębokiego do zatoki stępu i wycięcie gałązek stawowych n. odstrzałkowego prawego. Od ponad 3 lat cierpiałem z powodu bólu stopy, który nie pozwalał chodzić, zasnąć, był tak duży, że żadne leki przeciwbólowe i psychotropowe nie pomagały. Moja wątroba zaczęła szwankować. Po dwóch artroskopiach i kilku mniejszych zabiegach okazało się że mam tak duże zmiany zwyrodnieniowe stawu że ,,lepiej to już nie będzie". Miałem do wyboru łykać opiaty do końca życia lub operacyjnie usztywnić staw. Dr Domanasiewicz zaproponował odcięcie nerwów od stawu. Obawiałem się utraty czucia w stopie, problemów z utrzymaniem równowagi. Miesiąc po operacji czuję tylko bóle pooperacyjne, nie łykam leków przeciwbólowych, stopa działa prawidłowo. Nie wystartuję nigdy w maratonie, ale dzięki Panu Doktorowi wróciła mi radość życia.
Wszystkim z nieuleczalnym bólem polecam rozważenie odnerwienia jako alternatywę dla łykania leków.
P.S. Lekarze którzy prowadzą mój przypadek od dawna (ortopeda, neurolog) są pod wrażeniem pracy dr Domanasiewicza.
Wielkie dzięki Panie Doktorze

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wrocław"?

al. Wiązowa 7

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Marcin Wiatroszak

Chirurg plastyczny
Oddział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK (Okręgowy Szpital Kolejowy)
Wisniowa 36
Wrocław