lekarz Adam Druszcz

Neurochirurg

To jest najlepszy człowiek w śród lekarzy jaki morze być .Mogę powiedzieć,teraz że uratował mi życie

jestem wdzięczna całym sercem temu lekarzowi za to że żyję przy mojej operacji wykonał coś niesamowitego uratował moje życie

jestem wdzięczna całym sercem temu lekarzowi za to że żyję
przy mojej operacji wykonał coś niesamowitego uratował moje życie

poprostu dobry Polecam.Jestem po dwoch operacjach guza mózgu- glejak. Operowany przez doktora Druszcza oraz Doktor Aleksandrę .Dziekuje za wszystko

poprostu dobry

Bardzo dobry neurochirurg nie szukam innego bo juz znalazlam i polecam kazdemu naprawde super lekarz pozdrawiam panie doktorze;;

Wspaniały lekarz, mam do niego wielkie zaufanie, w tym roku przeprowadził dwie operacje na moim kręgosłupie zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim szukającym pomocy Pana doktora.

jest wspaniałym lekarzem operował mnie cztery lata temu miałam guza mózgu oponiaka i strasznie cierpiałam.Teraz czuję się świetnie i nadal korzystam z porad doktora Druszcza.

witam miałem do czynienia z doktorem Druszczem jest naprawdę dobrym lekarzem tylko obiecał mi coś i nie dotrzymał słowa...

Kilka dni temu Doktor operował mojego znajomego,który doznał poważnego urazu głowy i miał dużego krwiaka.Od momentu przyjazdu do szpitala w ciągu 20 min.pacjent był na stole operacyjnym.Doktor nie zadawał zbędnych pytań .Po 1,5 h było już po zabiegu.Wszystkie objawy się wycofały a Pacjent wrócił do życia.Doktor operuje od rana do późnych godzin nocnych.To co robi jest niesamowite.Nazywają go Dr Judym i nie ma w tym żadnej przesady.Nigdy nie spotkałam lekarza z tak ogromną pasją i tak wielkim sercem i wiedzą.Polecam każdemu w razie problemów Dr Druszcza i leczenie w Oddziale Neurochirurgicznym w Wałbrzychu .