Adam Durczok

3,9
3,9
3,7

Fajny lekarz , ale złodziej. Bierze i odbija dyskietki oraz kasuje gotówkę. Ciekawe czy faktycznie nie ma kontraktu z NFZ tak jak mówi pacjetom.

Fajny lekarz , ale złodziej. Bierze i odbija dyskietki oraz kasuje gotówkę.
Ciekawe czy faktycznie nie ma kontraktu z NFZ tak jak mówi pacjetom.

Super dentysta, bardzo wyrozumiały i bardzo dobre podejście do pacjentów,szczególnie do mnie bo ja należę do osób które się boją dentysty. Szczerze mówiąc jestem zadowolona z Pana Adama.

To super stomatolog, chodzi do niego moja cala rodzina, ja w końcu się przemoglam i poszłam i mój strach przed dentysta jest mi obcy ;)

No może i miły jest ale z ta opinią dobrego się nie zgadzam mojego syna doprowadził do ciężkiego stanu twierdząc ze tak ma być dobrze ze inny stomatolog mu udzielił pomocy mam złe zdanie na jego temat wiem to po swoim przykładzie i mojego dziecka nigdy więcej do niego

Wiele jest opinii, a ból bólowi nie równy. Doktor Adam leczy mą rodzinę i jestem przekonany w 100% że tak pozostanie. Ma sprzęt, umiejętności i praktykę. Posiada wiele gabinetów i tym samym jest dostępnym stomatologiem . Miro W

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Mszana"?

NZOZ "Centrum Gastroenterologii"
Jana Pawła II 6,8