dr n. med. Adam Dyrda

Świetny lekarz kompetentny poświęca czas pacjentce dokładnie tłumacząc chorobę i leczenie wykonuje badania precyzyjnie jest uprzejmy mam do niego zaufanie. Wykonał u mnie dwie cesarki oraz usunięcie mięśniaków macicy.

Prowadził moje 2 ciąże, A także prowadzi teraz 3. Wspaniały lekarz, bardzo profesjonalny, dzięki niemu czuję się spokojna o 3 pociecha.

Dobry lekarz polecam innym kobietą.Ja rodziłam jeszcze jak dr. Dyrda pracował w Tychach.Dzięki doktorowi i całemu personelowi szpitala mam wspaniałego syna bo naprawdę było ciężko.Do dnia dzisiejszego a to już 14 lat leczę się u dr.Dyrdy i nigdy nie miałam odczucia że jestem źle traktowana tylko też trzeba mieć wyczucie to też tylko człowiek ma gorsze i leprze dni.

Witam, podaje nowy nr tel na rejestracje do dr Dyrdy 781477521. Ostatnio go zmieniono.

Szpital w Mikołowie i przyjazna porodówka to wielka pomyłka lekarze nie są ginekologami tylko rzeźnikami traktują kobiety jak bydło i eksperymentują ile jeszcze mogą wytrzymać. Żona dostała bóle w niedziele coraz gorzej z dnia na dzień się czuła w czwartek pojechała na oddział została zbadana przez jednego z lekarzy, który zrobił jej masaż macicy doprowadził do tego, że żona zaczęła krwawić. Ordynator Dyrda jak badał żonę przestraszył się mimo to w sobotę wypuścił do domu. W nocy z wtorku na środę żona dostała bóle rano pojechaliśmy prosto do szpitala, lekarze zbadali i stwierdzili, iż stan dziecka i żony jest prawidłowy, że bóle mocne, co około 10 min a słabsze, co 5 min i rozwarcie na palec i dalej się nie powiększało to nic nie znaczy. Nie starali się w żaden sposób żonie pomóc by przyśpieszyć akcje porodową. Po całym dniu męki w szpitalu, co chwile żona chodziła na ktg, które pokazywało częstotliwość skurczy. Około 20 żona dostała zaszczyk, który miał pobudzić lub opóźnić poród. Zostałem wyproszony od żony. Całą noc żona miała skurcze, bez jakiejkolwiek pomocy ze strony lekarzy męczyła się, dopiero o 7 rano, gdy stwierdzono 6 cm rozwarcia, została wzięta na porodówkę po ponad 24 godzinnej męce, w skurczach. Żona leżała na porodówce lekarz prowadzący i ordynator chodził i czekał niewiadomo, na co zamiast pomóc. Żona dostała znieczulenie w kręgosłup 3 razy podczas porodu, ponieważ już nie miała siły po takiej męce. Około 12 ordynator łaskawie zjawił się przy żonie jak żona nie miała już siły i groziła, śmierc żonie i dziecku. W ostatniej chwili przekazał nam, że żona musi mieć cesarkę lub kleszczami dziecko wyciągną, po czym oznajmił, że sala do cesarki będzie za 15-20 minut wolna. Zdecydowaliśmy żeby pomógł dziecku, żonę rozcięli tak, że dziś po 2 tygodniach dalej nie potrafi chodzić a dziecko, wyciągnęli sine, gdyby nie lekarz pediatra i szybka pomoc dziecku to nie wiadomo jak by się to skończyło. Żona i dziecko spędzili 10 dni w szpitalu oboje na antybiotykach. Jeżeli tak ma wyglądać porodówka to lepiej zwierzęta się traktuje. Żona i dziecko do szpitala poszła zdrowa a teraz nie wiadomo ile badań i wizyt u lekarzy czeka.

najlepszy lekarz nigdy bym go nie zamieniła na innego

najlepszy lekarz nigdy bym go nie zamieniła na innego

Pan doktor prowadził moją pierwszą ciążę. Przebiegała bez komplikacji, więc nie miał się szans wykazać. Natomiast jeżeli chodzi o poród to oczywiście nie było go, zajrzał raz, zbadał szybko i boleśnie, powiedział, że to jeszcze potrwa i poszedł. Więcej go nie widziałam. W Mikołowie jak to słynie z tego szpital naciskali na poród naturalny. Męczyłam się już 14 godz. a rozwarcia nie było. Chcieli mnie zostawić na drugi dzień, ale w końcu wieczorem jeden lekarz postanowił, że będzie cięcie. Najwidoczniej coś musiało dać mu do myślenia, bo tam trudno o cesarkę. Niemniej jednak pan doktor Piotr Kurpas (o ile dobrze pamiętam) uratował życie mojemu dziecku, bo przy cięciu okazało się, że nie miał szans się urodzić normalnie. Pan doktor Dyrda, był u mnie tylko w czasie obchodu, nie wiem czy w ogóle miał świadomość, że chodziłam do niego prywatnie. No i oczywiście konflikt między ordynatorem, a resztą. Czasem miałam wrażenie, że niekoniecznie chce pacjentki leczyć, tylko postawić na swoim. Kazał podawać to i koniec. Nikt nie mógł mu się sprzeciwić. A kiedy poszłam na ściągnięcie szwów do gabinetu, żeby nie jechać specjalnie do Mikołowa to skasował mi 50 zł!

chodzilam do doktora i mam 2 wspaniale coreczki

chodzilam do doktora i mam 2 wspaniale coreczki

Dr.Adam Dyrda jest fantastycznym lekarzem,fachowo i prostymi słowami tłumaczy co jak i dlaczego.Mam do niego zaufanie którego nigdy nie miałam do innych lekarzy.Dzięki niemu urodziłam moje pierwsze dziecko chociaż byłam już bliska poronieniu.Polecam też szpital w Mikołowie w którym Dr.Dyrda jest ordynatorem ja tam rodziłam i jestem zadowolona,położne to fantastyczne kobiety które potrafią czynic cuda;) a dzięki nim poród staje się lżejszy...POLECAM!!

NIE ZGODZIŁ SIĘ NA CC, USIŁOWAŁAM URODZIĆ SIŁAMI NATURY NIE UDAŁO SIĘ , CÓRKA URODZONA Z ZAMARTWICĄ ,A WYSTARCZYŁO UMÓWIĆ TERMIN CESARKI I TYCH WSZYSTKICH PROBLEMÓW Z ZDROWIEM NASZEGO MALEŃSTWA BY NIE BYŁO. ŹLE WYMIERZYŁ WAGĘ NASZEGO DZIECKA POMYLIŁ SIĘ O KILOGRAM!!!!