dr Adam Godzieba

Ortopeda

Biorąc pod uwagę wieloletnie doświadczenie dotyczące służby zdrowia jestem bardzo mile zaskoczona podejściem tego lekarza do pacjenta i mogę je określić jako zdecydowanie wyjątkowe . Bardzo dobry kontakt (podzielam opinię poprzednika) , trafna diagnoza . Zarówno podczas wizyty na izbie przyjęć , w poradni i dwukrotnym pobycie mamy na oddziale ortopedii dr Godzieba wykazał się pełnym profesjonalizmem jako lekarz i zwyczajną życzliwością jako człowiek . Zdecydowanie polecam .

ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY ORTOPEDA JAKI KIEDYKOLWIEK PRACOWAŁ W RADOMSKU !!!! WSPANIAŁY CZŁOWIEK, OGROMNE DOŚWIADCZENIE I WIEDZA. DOSKONAŁE, MIŁE I GRZECZNE PODEJSCIE DO PACJENTA. KTOŚ KTO OCENIA PANA DOKTORA GODZIEBĘ KRYTYCZNIE, TO NA 100% KONKURENCJA ALBO JAKIŚ MAŁOLAT. ZDECYDOWANIE POLECAM KAŻDEMU LECZENIE U DOKTORA ADAMA G.

ZDECYDOWANIE POLECAM KAŻDEMU LECZENIE U DOKTORA ADAMA G.

prace lekarza oceniam za bardzo dobra konkretnie wyjaśnia co i jak wizyta w gabinecie jest mila i rzeczowa.nie mam większych zastrzeżen co do pracy Pana Adama

Ten lekarz jest niezbyt!!!! Nie polecam! ocena: - 999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

Ten lekarz jest niezbyt!!!! Nie polecam! ocena:
- 999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

Polecam tego lekarz,jest profesjonalistą w tym co robi a to w dzisiejszych czasach jest najważniejszą cechą każdego człowieka w danym zawodzie.POLECAM TEGO SPECJALISTE

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Radomsko"?

Ogrodowa 14

Przychodnia okulistyczna