dr n. med. Adam Gołąb

Urolog

LEKARZ ,KTÓREGO POLECAM W 100% ,WŁAŚNIE JESTEM PO ZABIEGU ,KTÓRY DOKTOR SAM WYKONAŁ A PRZEZ 10 LAT WALCZYŁAM Z PĘCHERZEM JAKO JEDYNY SKIEROWAŁ MNIE DO SZPITALA WYKONAŁ CYTOSKOPIE I TERAZ PO ZABIEGU CZUJĘ SIĘ BARDZO KOMFORTOWO I WSZYSTKIE DOLEGLIWOŚCI USTĄPIŁY.DZIĘKUJĘ I ŻAŁUJĘ ,ŻE WCZEŚNIEJ NIE TRAFIŁAM DO PANA DOKTORA JESZCZE RAZ BARDO DZIĘKUJĘ

ŻAŁUJĘ ,ŻE WCZEŚNIEJ NIE TRAFIŁAM DO PANA DOKTORA JESZCZE RAZ BARDO DZIĘKUJĘ

Nie chodzę za często po lekarzach, ale jeśli zaczną dopadać mnie jakieś choróbska to życzyłbym sobie takiego lekarza jak Pan Adam Gołąb. Tyle w temacie !

Witamy wszystkich zainteresowanych, Z czystym sumieniem polecę Pana Adama G jest osoba bardzo rzetelna i fachowo podchodzi do pacjenta. Powodem pójścia do Dr Adama G były obawy o wyniki nasienia, po wizycie wszystko co nas dręczyło zostało wyjaśnione. Zapłaciliśmy za badanie dość sporo, ale w cenę wizyty wchodziło badanie USG w różnym zakresie. Ciężko o dobrego lekarza, P. Adam sprawdził się, BARDZO DZIĘKUJEMY :)

Witamy wszystkich zainteresowanych,

Ciężko o dobrego lekarza, P. Adam sprawdził się, BARDZO DZIĘKUJEMY :)

Trzech urologów u których byłem wcześniej nie rozpoznało żylaków powrózka nasiennego które powodują u mnie ucisk na jądrze i podbrzuszu a dr Gołąb zauważył je bez problemu. Dobry i kompetentny specjalista.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, polecam.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, polecam.

niekompetenty lekarz ,przeprowadził a raczej polecił czy namówił 88-letniego pacjenta ,to nie zart na biopsje guza pęcherza i pacjent po niecałym miesiącu u gołebia w klinice umarł

Dr Adam Gołąb jest Wysokiej klasy urologiem klinicznym pewnie jednym z najlepszych specjalistów w naszym województwie zarazem tak po ludzku ludzki. Podczas mojego leczenia w Klinice poświęcił mi bardzo dużo czas robił mi przeszczep moczowodu po operacji przychodził do sali i dowiadywał się jak się czuje. Doktor Gołąb jest człowiekiem o wielkim sercu i złotych rękach . Serdecznie dziękuje Panu doktorze za przywrócenie mnie do zdrowia Bogdan Michalski

Jestem bardzo zadowolony z prowadzenia wizyty i bardzo niezadowolony z diagnozy.

Odwiedzilem wcześniej kilku innych urologow. Pytań miałem zwykle wiele, dlatego zawsze karteczka. Dr Golab jako jedyny nie użył zwrotu yyyyyyy, nie wiem, chyba, po co to panu itp. Ma duża wiedzę i warto z tego korzystać. Mam tez znajomego który mi go pOlecil jako dobrego lekarza operujacego. Jest zawsze pogodny i daje dużo optymizmu.

Dr Gołąb bardzo obszernie wyjaśnia problem, szczegółowo odpowiada na pytania. Do tego jest spokojny i uprzejmy. Wysuwa kilka wysoce prawdopodobnych hipotez, które mogą wyznaczać kierunki w dalszej diagnostyce. Moim problemem są nawracające infekcje dróg moczowych, które mimo dbania o higienę, dbania o ciepło itp. bardzo często nawracają, a raz nawet doprowadziły do zakażenia torbieli w nerce i pobytu w szpitalu. Dr dokładnie przypatrzył się problematycznej nerce i jako pierwszy zauważył w niej lekkie zaleganie moczu (a miałam już wiele badań USG), które może wpływać na występowanie mojego problemu (jedna z ...

Moim problemem są nawracające infekcje dróg moczowych, które mimo dbania o higienę, dbania o ciepło itp. bardzo często nawracają, a raz nawet doprowadziły do zakażenia torbieli w nerce i pobytu w szpitalu. Dr dokładnie przypatrzył się problematycznej nerce i jako pierwszy zauważył w niej lekkie zaleganie moczu (a miałam już wiele badań USG), które może wpływać na występowanie mojego problemu (jedna z hipotez). Ponieważ wizyta była na sucho (bez infekcji), opisał szczegółowo, co powinnam robić w przypadku jej ponownego wystąpienia i wyjaśnił, że stosowany dotychczas od lat lek nie jest u mnie odpowiedni.
Kilka lat temu byłam na izbie przyjęć w szpitalu publicznym, gdzie jego podejście było podobne. Ogólnie polecam.