lekarz Adam Gryszka

Ginekolog

Polecam pana Gryszkę. Lekarz z indywidualnym, przyjaznym nastawieniem, co sprawia, że stres związany z wizytą zostaje za drzwiami gabinetu. Pan doktor wysłucha, wie jak pomóc, zleca potrzebne badania, jest cierpliwy i wyrozumiały. Naprawdę polecam!

pan Doktor to najlepszy lekarz jakiego znam. mega sympatyczny, zawsze miły i uśmiechnięty. poważnie podchodzi do swojej pracy i ma doświadczenie co widać podczas wizyt. w sytuacji zagrożenia dziecka szybko reaguje i zawsze jest pod kom. był przy moich dwóch porodach i prowadził moją drugą ciążę. godny polecenia.

Witam, Pan doktor Gryszka jest dotąd najlepszym lekarzem jakiego spotkałam - nie mam już zamiaru zmieniać. Prowadził moją I-szą ciążę, asystował przy cięciu cesarskim. Rewelacyjne podejście do pacjentek, poświęca dużo czasu, bardzo rozważnie wystawia diagnozę, szybko działa... Same superlatywy

Witam,

Doskonały specjalista. Cieszę się, że trafiłam do niego. Szybko zdiagnozował, skierował do szpitala, sam operował i otoczył odpowiednią opieką.Dla mnie jest to lekarz godny zaufania, bardzo sympatyczny, kontaktowy a przede wszystkim kompetentny. Polecam gorąco

Lekarz, którego naprawdę warto polecić. Uprzejmy, potrafi naprawdę rozmawiać z pacjentką, poświęca tyle czasu ile potrzeba....no cóż po prostu lekarz jakiego ze świecą szukać.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Przyszowice"?

Szpital Ginekologiczno-Położniczy
Pl. Traugutta, Zabrze