dr Adam Grzelak

Pediatra

Dr. Grzelak to wspanialy lekarz, kompetentny, rzeczowy z podejsciem do ludzi, a przede wszystkim do dzieci, naprawde polecam tego lekarza z czystym sumieniem.

Najlepszy lakarz jakiego znam. Polecam z calego serca. Bardzo mily. Widac ze chcial I lubi byc lekarzem. Polecam kazdej mamie jako lekarza dla dziecka ale I nie tylko.

Najlepszy lekarz jakiego znam... polecam BARDZO... zawsze bardzo miły i kompetentny... zawsze znajdzie czas dla swoich pacjentów.

To jedyny prawdziwy lekarz jakiemu mozna powierzyc zdrowie swojego dziecka!Wszystkich juz w Plocku testowalam a raczej moj chorowity synek i z calego serca polecam tylko doktora Grzelaka!:)Mily uprzejmy uczciwy , aniol nie lekarz:):)

Doktor jest naszym lekarzem rodzinnym najlepszym jakiego kiedykolwiek mieliśmy, szczerze mogę powiedzieć, że jest to lekarz z powołania który jako nieliczny wciąż walczy z systemem, doktor Judym naszych czasów !

Wciąż poszukujesz "Pediatra Płock"?

Witold Klemarczyk

Gastroenterolog dziecięcy