Adam Guźniczak

Urolog

Nie ma lepszego :) Uprzejmy, sympatyczny, z sercem na dłoni :) Z cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania :) Polecam :)

Widać, że panu doktorowi zależy na tym aby pacjenta wyleczyć. Jest dyskretny i profesjonalny, na wizytach bardzo miły. Polecam

Pacjentem pana doktora był mój mąż. Był ponieważ zakończył już leczenie i czuje się bardzo dobrze, objawy póki co nie wracają i bardzo polecamy pana doktora.

KAMIL SIĘ PYTA CO MA ZROBIĆ Z ZAKRZYWIONĄ PROSTATĄ? BO JEGO LEKARKA NIE UMIAŁA JEJ PRZELECZYĆ A INNY LEKARZ NAWET NIE PODAŁ CENY PRZED ZABIEGIEM, WIĘC KAMIL CZUJE DUŻY NIESMAK, A POTENCJALNYCH PACJENTÓW ZACHĘCA DO TEGO, ŻEBY WYDRUKOWALI ZDJĘCIE PRZED ZABIEGIEM. TYM SIĘ ZAJMIE ŁUKASZ, BO TO PROFESJONALISTA W 100 %, AMEN.

świetny lekarz, z dużą cierpliwością i spokojem odpowiada na pytania i wszystko tłumaczy, nie pospiesza, nie pogania, widać, że zależy mu na pacjencie. i oczywiście jest świetnym specjalistą. polecam

Wciąż poszukujesz "Urolog Poznań"?

ulica Radosna 10
60-593 Poznań