lekarz Adam Hofman

Lekarz rodzinny

Niestety nie polecam. Wizyta nie pomogła, nie dostałam antybiotyku. Brane leki również nie pomogły. Bardzo uprzejmy lecz moim zdaniem to trochę za mało by być dobrym lekarzem. Po wszystkim wylądowałam w szpitalu.

Świetny lekarz,do tej pory okazuje się miałem doczynienia z partolami.Jedna wizyta i wszystko załatwione.Skierowanie do odpowiedniego specjalisty.Tam szybka konsultacja i to na co czekałem miesiącami załatwione w 2 tygodnie.Do tego uprzejmość i kultura na najwyższym poziomie.Zdecydowanie polecam.Tak w ogóle przeniosłem się z Gdyni do Strzebielina.