Cudowny, empatyczny i przemiły człowiek a przede wszystkim znakomity lekarz i profesjonalista. Wyleczył mi hemoroidy oraz zoperował przetokę obytu. Po zabiegach 0 bólu, rana po operacji przetoki prawie niewidoczna. Najlepszy chiurg i proktolog! Polecam każdemu!!!

Serdecznie polecam pana doktora. Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Moje leczenie zakończyło się pomyślnie. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.

Pan Dr jest osoba niesamowicie ciepłą, pozytywna i dającą poczucie bezpieczenstwa. kilka dni temu wycinal mi klasycznie woreczek żółciowy., przy dosc zaawansowanej juz ciazy. ja i córcia mamy sie swietnie. bardzo serdecznie,polecam jesli chcecie mieć pewność ze we dwoje na sale wjedziecie i we dwoje z niej wrócicie i szybciutko dojdziecie do siebie :)

Rzeczowy, konkretny, bardzo miły, wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam, dobry specjalista. Nie naciąga na niepotrzebne koszty związane z leczeniem.

Pan doktor jest bardzo miły,cierpliwy,skromny,bardzo mi pomógł za co jestem bardzo Mu wdzięczna.

WITAM, KOCHANE BABKI , GŁUPIA SPRAWA I BARDZO KRĘPUJĄCA IŚĆ WŁAŚNIE DO TAKIEGO LEKARZA , ALE RĘCZĘ FACET JEST SUPER - NIESAMOWITY, MYŚLAŁAM ,ŻE SIĘ SPALĘ ZE WSTYDU A TU SPOKOJNY CZŁOWIEK POWOLUTKU WYTŁUMACZYŁ CO I JAK, DAŁ ODPOWIEDNIE LEKI A CO NAJWAŻNIEJSZE TO PRZESTAŁAM SIĘ WSTYDZIĆ I JAK COŚ MI DOLEGA TO BIEGNĘ WŁAŚNIE DO NIEGO A NIE CZEKAM AŻ SIĘ USIĄŚĆ NA TYŁKU NIE DA. A LEKARZ - SUPER , SPOKOJNY , KOMPETENTNY I JAK MAŁO KTO Z TAKIM WYKSZTAŁCENIEM I WIEDZĄ ZAWODOWĄ POTRAFI PROSTEMU CZŁOWIEKOWI POMÓC

WITAM,

Koszt wizyty może wydawać się duży, ale zdecydowanie warto udać się do pana doktora. Pacjenci zapisywani są co 20min, więc dla każdego pan dr ma czas, nie spieszy się, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowie na każde pytanie. Leki przepisane przez pana doktora pomogły mi w ciągu kilku dni, choć problem był już dość 'zaawansowany'. Bardzo polecam!

Jako jedyny (z 4 dotychczas spotkanych) chirurg spokojnie i dokładnie wytłumaczył przyczynę i przebieg choroby, podał plan leczenia. Jest cierpliwy, kulturalny, delikatny. Bardzo troszczy się o pacjenta.

Bardzo wiele zawdzięczamy Panu doktorowi, przeprowadził bardzo trudną operację mojej mamy.PAn doktor to miły, uprzejmy a przy tym kompetentny lekarz.Po prostu fach ma w rękach. Serdeczne dzięki Panie doktorze. Pacjentka z Niska

Serdeczne dzięki Panie doktorze.
Pacjentka z Niska