lekarz Adam Janicki

Jestem bardzo zadowolona Pan Doktor mnie operował -pełen profesjonalizm.Bardzo dobre podejście do pacjenta mogę szczerze polecić.

Lekarz który wyjaśnił mi w przystępny sposób celowość zaplanowanej operacji. Profesjonalny i życzliwy. Dziękuję R. K.

Lekarz który wyjaśnił mi w przystępny sposób celowość zaplanowanej operacji.
Profesjonalny i życzliwy.
Dziękuję
R. K.

Bardzo dobry lekarz. Na każdej wizycie podchodzi do pacjenta profesjonalnie. Polecam tego chirurga ze względu na jakość i doświadczenie.

totalny brak profesjonalizmu.przed wykonaniem kolonoskopii w szpitalu zapomniał o odpowiednim leku,córka miałą jak się okazało równiez niepotrzebną dietę przez kilka miesięcy,a przed zabiegiem 3 dni.Przez tego "lekarza" była bardziej wycieńczona niż przed pierwszą wizytą u niego.Zdecydowanie nie polecam beznadzieja totalna!nie potrafił nawet z nami rodzicami ani córką porozmawiać-tchórz!

Bardzo uprzejmy i do tego świetny lekarz. Pomógł mi bardzo

Bardzo uprzejmy i do tego świetny lekarz. Pomógł mi bardzo

Suuuper lekarz i człowiek. jego wiedza i zdolności medyczne są ogromne.Dla mnie jest chirurg-plastyk. Polecam gorąco.

Zdecydowałam się na dr Janickiego bo go dużo osób chwaliło. Ale mój przypadek świadczy o jego braku kompetencji i wiedzy. Operował mi żylaki jednej nogi. Od operacji minęło już pół roku a ja nadal cierpię z powodu bólu. Noga mi puchnie jak tylko więcej chodzę - musiałabym cały dzień leżeć to wtedy nie jest najgorzej. Krwiak, który pojawił się po operacji jeszcze się nie wchłonął. A wg tego lekarza wszystko jest ok. Nawet nie potrafił się przyznać, że coś spaprał.

MIAŁEM TYLKO DROBNY ZABIEG, ALE TO JEDNAK INGERENCJA CHIRURGICZNA - NAPRAWDĘ POLECAM TEGO PANA!

To lekarz, który uratował mi życie. Gdyby nie jesgo wiedza i talent są nie do przecenienia. BARDZO DOBRY FACHOWIEC

Pan doktor jest swietnym fachowcem,przy pierwszej wizycie wzbudza zaufanie.Polecam tego chirurga wszyskim.Dziekuje Panie Doktorze za anielska cierpliwosc z pana strony,za pozbawienie mnie kompleksow i za wszystko co Pan dobrego dla mnie zrobil