lekarz Adam Jaskulski

Bardzo dobry lekarz o wielkiej empatii i poczuciu humoru. Jego diagnozy są trafne. Ma czas dla pacjentów. Polecam.

d... nie lekarz, nice zrobił, a tylko łapy po pieniądze wyciągał a ojciec mała nie zszedł po jego kuracji, a szkoda bo zamiast leczyć to za radnego robi i ani z niego radny ani lekarz: zdradza i oficjalnie popiera pijanych przestępców na drodze ciekawe jak ma się do tego przysięga która ten człowiek składał. Nie polecam chyba, że lubicie polityczne leczenie wstrząsowe za duża kasę to jak najbardziej ideał w tej kwestii.

Lekarz idealny - bardzo kompetentny, dokładny, cierpliwy i z dużym poczuciem humoru. Trafnie stawia diagnozy. Polecam!

lekarz kompetentny, leczę się u niego już od kilku lat i nigdy nie narzekałam, zawsze po kilku dniach choroba przechodziła, wie co przepisać dobrego żeby szybko postawić człowieka na nogi w każdej chorobie.