Pan Doktor Kabza do SUPER LEKARZ !!! Wielki profesjonalizm na każdym etapie leczenia, to wspaniały chirurg (to „złota rączka chirurgiczna”!). Lekarz o wysokiej kulturze osobistej, miły, cierpliwy, uprzejmy, ciepłe podejście do pacjenta. Chętnie wyjaśnia chorobę i proces leczenia. Stąd moje zaufanie, czułem się bezpieczny. Cieszę się bardzo, że trafiłem na tego lekarza. Szczerze polecam znajomym

Pan dr.Kabza jest poprostu super lekarzem poprostu jest bardzo miły choroby tłumaczy bardzo dokładnie i mówi co dalej robić jest to super lekarz polecam!!!

Może prywatnie i za pieniądze pan doktor jest miły i kompetentny inaczej to wygląda na NFZ. Moja mama lat 70, była" leczona " w lutym, w szpitalu w Staszowie w którym lekarz Adam Kabza był jej lekarzem prowadzącym i tak poziom sodu przy wypisie był 127.0 poziom TSH (mama miała zupełnie usuniętą tarczycę około 2 lata wstecz), poziom D-Dimery - 16091. Moja mama zmarła w marcu.

Dr Kabza wspanialy lekarz i człowiek wielkim sercu. Bardzo profesjonalny przy tym bardzo miły i sympatyczny. Polecam każdemu kto szuka takiego specjalisty.

Pan dr Kabza jest lekarzem z powolania Jest profesjonalny,bardzo mily,skromny,o wysokiej kulturze osobistej.Pacjenta traktuje z empatia,do medycyny podchodzi z pokora,co jest rzadkoscia wśród lekarzy.Wszystkiego dobrego Panie Doktorze.

Pan dr Kabza jest lekarzem z powolania

to wspaniały człowiek o wielkim sercu. Widać, że robi to co lubi i zna się na tym. Inni lekarze mogliby się od pana wiele nauczyć.

Potwierdzam przedmówców, bardzo dobry specjalista, ciepłe podejście do ludzi, tylko wiecznie spieszy się na operacje;p

Dr. Kabza to wspaniały specjalista w dziedzinie chirurgii. Ma wielkie serce, poświęca czas każdemu pacjentowi, jest kompetentny. Chętnie polecam pana dr. znajomym.

Bardzo dobry chirurg cieszę się że trafiłam na tego lekarza polecam wszystkim

Bardzo dobry chirurg cieszę się że trafiłam na tego lekarza polecam wszystkim