lek. stom. Adam Kaczmarek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Jestem pacjentem Pana Doktora już od co najmniej 5 lat. Nigdy nie miałem żadnych problemów związanych z jakością usługi. Wszystko wykonane bez pośpiechu, solidnie i trwale. Choć chodzenie do dentysty nie jest przyjemne, to do tego lekarza chodzę z przyjemnością. Profesjonalista! Zdecydowanie polecam.

Świetny dentysta. Wykazuje dużą wyrozumiałość w stosunku do pacjentów, którzy boją się nawet usiąść na fotelu. Poświęca bardzo dużo czasu na leczenie, wszystko robi dokładnie i uważnie. Podczas wizyty widać, że nic go nie rozprasza i w 100% koncentruje się na pacjencie. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy metody leczenia.

Poleciła mi go koleżanka z pracy bo pokazała mi zrobioną jedynkę i nie widać różnicy do prawdziwego zęba, Zrobiłam sobie koronki i nie był to tani wydatek ale ciągle porównuje do tego co widzę u innych rozumiem dobrze za co się płaci, a pożyczkę sobie spłacam w pracy powoli więc przesyłam uśmiechy do pana Adama i dziękuję za pomoc

Rewelacyjny lekarz. Spokojny, opanowany, bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Odpowiada na wszystkie pytania, leczy bezboleśnie. To stomatolog, który sprawił, że przestałam panicznie bać się wizyt u dentysty. Z całego serca polecam!

Wcielenie profesjonalizmu i empatii. Rewelacja.

Wcielenie profesjonalizmu i empatii. Rewelacja.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Łódź"?

JMC Medcyna i Stomatologia
ulica Złotno 34