lekarz Adam Kalińskilekarz Adam Kaliński - zdjęcie profilowe

lekarz Adam Kaliński

2,9
2,9

Dr n. med. Adam Kaliński specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii, absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Pracował w Wojskowym Instytucie Medycznym w Oddziale Ginekologiczno – Położniczym w Warszawie przy ul. Szaserów. Obecnie przyjmuje także w Centralnej Wojskowej Przychodni Leczniczej CePeLek. Przyjmuje pacjentki od 18 r. ż.

Wykonywane usługi:
cytologia
konsultacja ginekologiczno-położnicza
prowadzenie ciąży.

Świetny lekarz! Przyszłam właściwie rutynowo po receptę i nie liczyłam na nic więcej. Dostałam skierowanie na USG sutków i tv, badanie krwi oraz oczywiście receptę. Pan doktor był bardzo miły i profesjonalny! Zdecydowanie do niego wrócę.

Podpisuję się pod każdą negatywną opinią co do Pana Adama, totalny brak kompetencji. Jeśli zgłaszacie się z jakąś chorobą, bądźcie gotowe na lekceważenie każdego objawu, albo nawet wystawienie za drzwi. Brak podejścia, brak szacunku, brak zrozumienia. Diagnozę wystawie na podstawie dwóch usłyszanych słów, z ostrym bólem od drugiego miesiąca mówi mi, że to owulacja i żeby szła gdzie indziej zamiast skierować na inne badania i znaleźć problem, wykluczając poważne choroby. W trakcie wizyty jeszcze jednocześnie przyjmuje teleporady. Jak potrzebna jest recepta na cokolwiek lub podstawowe badania to można na to ...

Podpisuję się pod każdą negatywną opinią co do Pana Adama, totalny brak kompetencji. Jeśli zgłaszacie się z jakąś chorobą, bądźcie gotowe na lekceważenie każdego objawu, albo nawet wystawienie za drzwi. Brak podejścia, brak szacunku, brak zrozumienia. Diagnozę wystawie na podstawie dwóch usłyszanych słów, z ostrym bólem od drugiego miesiąca mówi mi, że to owulacja i żeby szła gdzie indziej zamiast skierować na inne badania i znaleźć problem, wykluczając poważne choroby. W trakcie wizyty jeszcze jednocześnie przyjmuje teleporady. Jak potrzebna jest recepta na cokolwiek lub podstawowe badania to można na to zamknąć oczy, aczkowiek Ja do tego lekarza nigdy w życiu nie wrócę i każdej odradzam tej "przyjemności".

Byłam na NFZ. NAJGORSZY lekarz, u którego byłam w życiu. Odmówił wypisania skierowania na potrzebne badanie na NFZ. Po 30 sekundach wystawił swoją "diagnozę" endometriozy na chłopski rozum siedząc 5 metrów ode mnie, bez spytania GDZIE boli, bez obejrzenia wyników badań, bez wysłuchania skąd wziął się ból i kiedy się nasila – przerywał, powtarzał swoją banalną (najprostsza linia oporu!) diagnozę i mówił, że to on pracuje w zawodzie 40 lat, "ale ja wiem, że pani ma" SZOK. Atmosfera jak w PRL. Pani przede mną wyszła po 4min i pod nosem powiedziała, że żałosny facet. Chodzę (na szczęście!) do prywatnych specjalistów, ale chciałam dostać jedynie skierowanie na rezonans na NFZ, żeby zrobić go za darmo (prywatny ginekolog i ortopeda zalecili rezonans, ale pan mnie zagłuszał i nie chciał nawet usłyszeć!!!). mam nadzieję, że traktowanie pacjentek po masoszemu nie skrzywdziło żadnej z pań. Wstyd!

Niestety nie polecam, wizyta zostawia duży niesmak, brak poświęconego czasu, jeszcze raz nie polecam.

Kompetentny,rzeczowy,wieloletnie doświadczenie,polecam. Jeśli potrzebujesz pilnie pomocy na pewno ją otrzymasz od razu.

Wspaniały lekarz ginekolog, pełen profesjonalizm, wyjątkowo dokładny, potrafi połączyć konkretny przypadek z innymi dolegliwościami, komunikatywny, rzeczowy.Długoletnie doświadczenie. Polecam doktora z pełną odpowiedzialnością.

Polecam doktora z pełną odpowiedzialnością.

Weszłam do gabinetu, lekarz zapytał z czym przychodzę. Opowiedziałam całą historię ( w dużym skrócie nieregularne miesiączki, hashimoto), w międzyczasie zadawał pytania. Oczywiście żartował, ale mnie to w ogóle nie przeszkadzało, wolę tak niż smutasów. Słuchał cały czas i zapisywał, pomyślałam 'to chyba będzie mój lekarz'. Zbadał, pobrał cytologię i na tym miłe wrażenie prysło. Usłyszałam tylko: "jest Pani zdrowa". Jak to zdrowa? Od pół roku żaden lekarz nie zrobił żadnych badań, tylko wywołują miesiączkę. Jakaś przyczyna musi być! Do tego nie mogę zajść w ciążę. Dostałam receptę, z rozmowy zrozumiałam, że są to tabletki dopochwowe na wywołanie miesiączki. Kazał przyjść za miesiąc. Ok, pomyślałam, że chce zobaczyć co słychać po tym wywołaniu i wyniki cytologii. Może następnym razem zleci dodatkowe badania? Wizyta trwała 7 min. Po wizycie poszłam do apteki wykupić receptę i jak to ja zapytałam farmaceuty co to jest i jak stosować (lekarz powiedział: "dzisiaj już Pani włoży tę tabletkę), myślałam, że jest to jedna tabletka. W aptece okazało się, że jest to maść przeciwgrzybicza. Kazałam farmaceucie sprawdzić jeszcze raz bo ja żadnej grzybicy nie mam! Niestety lekarz przepisał mi maść której nie potrzebuję. Jeżeli ktoś idzie na zwykłą wizytę to może być, ale jak ma problem to lekarz nie potrafi pomóc.

Pan doktor rzeczywiście ma specyficzne poczucie humoru, nie każdego nim przekona, ale jeśli ktoś ma chociaż odrobinkę dystansu do siebie to polubi pana doktora i nie zechce iść do żadnego innego :) Jest to lekarz z ogromnym doświadczeniem, świetnym podejściem do pacjentki i ogólnie życia, bardzo delikatny, wszystko szczegółowo i dokładnie tłumaczy. Naprawdę chce pomóc, a jego ogromna wiedza, zaangażowanie i doświadczenie sprawiają, że u niego nawet najtrudniejsze problemy natury kobiecej można rozwiązać przy jednej wizycie. Polecam z całego serca!!!

Jako "doktor n. med." bardzo niekompetentny! Poszłam do niego na badanie ciąży - chciałam usg i badania krwi moczu, cytologię. Po dwutygodniowym oczekiwaniu na termin wizyty bardzo się rozczarowałam. Zbadał mi JEDYNIE ciśnienie i tętno płodu (nie powiedział ile co wynosi i czy prawidłowe - jedyne co to spytał czy słyszę! żenada) po czym wystawił skierowanie na badanie usg, napisał na odwrocie adres pracowni gdzie badania będą wykonane. Zapytałam czy tylko usg będę miała robione czy również i badania. Zapewniał, że pod tym adresem wszystko zostanie wykonane. Na drugi dzień poszłam do pracowni ze skierowaniem i co się dowiedziałam - ni usg nie będę miała zrobionego w najbliższym terminie, ni badań krwi/moczu itp., ponieważ "doktor" sobie chyba żarty ze mnie zrobił - jako pacjent nie mam obowiązku wiedzieć jak wyglądają poszczególne typy lekarskich "świstków" - na miejscu pielęgniarki pokazały mi jak wygląda takie skierowanie, również powiedziały kiedy najbliższa możliwa wizyta usg (długo bym czekała). Co mi zostało zrobić? Zapłacić za badania, na które miałam mieć skierowanie, z kolei na które to czekałam 2 tygodnie.
NIE polecam tej przychodni, tak jak w komentarzach niżej - "doktor" bezczelny, chamski, ironicznie komentujący pacjenta. Lecz nauczyłam się dzięki temu, żeby zawsze się zapisywać do dwóch miejsc naraz, kto wie czy tam gdzie się najpierw trafi potraktują cię jak człowieka.

dr jaki i położna są chamscy, przyjmują po dwie pacjentki na raz po czym mają pretensje, że się mylą. dr przyjmuje w dresach, rzuca złośliwe uwagi, nie słucha co się do niego mówi- jak najszybciej chce zakonczyc wizytę, nawet nie spojrzy na wyniki badań. wizyta odbyła się na 1-sierpnia. położna też starej daty, skoro mają syndrom wypalenia to niech ustąpią miejsca młodym, zero szacunku, z takim chamstwem nigdy się nie spotkałam