lekarz Adam Kossut

Bardzo wiele i źle się mówi o naszej publicznej służbie zdrowia ,a ja mogę mówić i pisać tylko dobrze. Spotkałam na swojej drodze wyjątkowego lekarza Pana Adama Kossuta Fachowca, Lekarza który jest lekarzem o których się czyta w książkach, z powołaniem ,wiedzą, empatią. Oby takich lekarzy było więcej Alina Petlic

Alina Petlic

Młody lekarz, posiadający dużą wiedzę. Bardzo przyjemny w podejściu do pacjenta. Nie czułem się traktowany z góry jak to można odczuć u innych "fachowców". Jego trafna diagnoza spowodowała szybki powrót do zdrowia. Ponad to polecił kilka bardzo ciekawych profilaktycznych wskazówek. Polecam - świetny fachowiec.

Od pierwszej wizyty, Pan Doktor ujął mnie swoim taktem i kultura. Posiada jak na te czasy, niezwykłą umiejętność słuchania, fachowe podejscie do pacjenta, odpowiada szczegółowo na zadane pytanie, wszystko wyjaśnia. Niezwykłe ciepły i życzliwy lekarz -człowiek, rzadko mam doczynienia z takim lekarzem. Polecam! !!!!

Darzę Pana Doktora pełnym zaufaniem. W razie zgłoszenia się do na wizyte przed diagnoza dostaje skierowanie na komplet badań. Szczerze polecam.

Szczerze polecam.

Po kilku wizytach u Doktora jestem pozytywnie zaskoczona, że tak młody lekarz dysponuje tak szeroką wiedzą. Nie tylko nie zbagatelizował mojego problemu, ale także na własną rękę konsultował moją przypadłość z innym lekarzem specjalistą. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

Wciąż poszukujesz " Błonie"?

Gabinet Medycyny Urody
Fabryczna 7