lekarz Adam Leszczyński

To wspaniały lekarz,który nie zpomniał być człowiekiem.

To wspaniały lekarz,który nie zpomniał być człowiekiem.

Polecam z zamkniętymi oczami tego lekarza. w suwalskim szpitalu zoperowano mi kolano i stwierdzono, że wszystko będzie dobrze. Kolano jednak uciekało i bolało jak diabli. Udałam się do dr Leszczyńskiego, który przeprowadził artroskopie i zalecił wykonanie rekonstrukcji ACL. Czekam teraz na rekonstrukcję.

Po skręceniu kolana 3 miesiące się bujałem po "lekarzach ortopedach" w białym którzy mi wmawiali, że nic nie zerwałem i to tylko skręcenie a noga wypada i się wywracam bo po urazie jest niestabilna. Po wizycie u pana Adama, który wykonał dokładnie to samo badanie mojej nogi co te pajace w białym od razu postawił diagnozę, zerwane ACL. Dodatkowo pokazał mi dlaczego jest taka diagnoza, z czego to wynika i wyjaśnił na czym polega leczenie. Po 3 miesiącach miałem 1 operację, a niedawno zrobiono mi rekonstrukcję zerwanego więzadła. Teraz wszystko jest tak jak należy, noga jest stabilna i pewna. Co tu dużo mówić, złoty człowiek.

Bardzo dobry lekarz. Dokładny i konkretny, posiada przyjazne podejście do pacjenta.

polecam wszystkim , prawdziwy spcejalista

polecam wszystkim , prawdziwy spcejalista

Udałam się do niego z dzieckiem. Mimo porady stwiedził, że nie leczy dzieci i nie wziął pieniędzy. Polecił dobrego ortopedę dziecinnego.

Zawsze kompetentny, rzeczowy, przyjazny.

Zawsze kompetentny, rzeczowy, przyjazny.

Lekarz, ale przede wszystkim czlowiek idealnie stworzony przez Boga do tego zawodu...

Bardzo dobry ortopeda. Miły i uprzejmy, wszystko umie wytłumaczyć.

Bardzo dobry ortopeda. Miły i uprzejmy, wszystko umie wytłumaczyć.

Jest świetnym specjalistą. Bardzo konkretny, dokładny. Zaangażowany w swoją pracę.

Jest świetnym specjalistą. Bardzo konkretny, dokładny.
Zaangażowany w swoją pracę.