dr n. med. Adam Lorczyński

Traumatolog, Ortopeda

Wspaniały lekarz, leczyłam się na zapalenie nadgarstka, cieśń -7 mies. u różnych lekarzy, chodziłam na rehabilitacje i nic nie dało - u pana doktora dostałam jeden zastrzyk i po bólu. Do dzisiaj, a minęło 2 lata nie odczuwam żadnego bólu ręki. Gorąco polecam!

Cóż szkoda pisać....beznadziejny człowiek,lekarz???? powinien chyba jeszcze raz przejść przez studia medyczne.

Dla takiego lekarza komentarz jest zbyteczny.Dodam tylko-Szkoda że takich wspaniałych lekarzy mamy tak mało.Pozdrawiam

Doskonały lekarz , gorąco polecam - operował u mnie zespół cieśni nadgarstka w obu rękach. Zabieg w pełni udany, wszystko poszlo b. sprawnie ( szpital w Tczewie)

Zdecydowanie bardzo dobry lekarz!Kilka lat temu operował moją prawą rękę -zespół cieśni -od zabiegu do dnia dzisiejszego jest wszystko ok.Oby wszyscy lekarze byli tak kompetentni , uprzejmi i z sercem podchodzili do pacjentów to nasza służba zdrowia miałaby dużo lepszą opinię.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Gdańsk"?

Partyzantów 49b
Gdańsk