lekarz Adam Małecki

Psychiatra

Dowiedziałam się również o fakcie aby zatrudnić na jakimś stanowisku pracy należy mieć dobrą opinię. Ludzie mnie raczej nie zaakceptowali, zostałam sama w tym wielkim mieście oraz nie posiadałam nigdy stałej pracy. Trudno mi się z tym żyło, dodatkowo wiedząc, że potrzebują ludzi którzy są już im znani. Ta rzeczywistość bezrobocia stała się dla mnie codziennym problemem zarówno emocjonalnym jak i materialnym. Nadal wierzę, że się odnajdę i zapomnę o tym problemie.

Muszę iść do lekarza jednak nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego oni ze mną nie rozmawiają np. Skupiają się wyłącznie na moim zachowaniu, mówiąc co robię lub przerywają rozmowy głównie na czatach. Jeżeli coś mówią to zawsze znajdą jakiś pretekst, aby zakończyć rozmowę. Rozmawiałam z jednym kolega przez prawie 3 miesiące i dialog dobiegł końca, sam powiedział ze nie wie czy wróci do mnie na czat. Niestety to ja muszę słuchać ze nie potrafię nawiązać kontaktu z ludźmi i ja muszę się udać na leczenie.

Chciałabym się udać na wizytę do lekarza psychiatry, ponieważ wiecznie przeszkadzam swojej rodzinie. Muszę sobie pomóc.