Adam Malinowski

Psychiatra

2,9
2,9
2,7

Dobry psychiatra, nie stygmatyzuje mniejszośći, kontakt z nim jest łatwy. Musisz wpisać od 100 do maksymalnie 3000 znaków

Dobry psychiatra, nie stygmatyzuje mniejszośći, kontakt z nim jest łatwy.

Musisz wpisać od 100 do maksymalnie 3000 znaków

Jedyne słowa jakie słyszałam to były "musisz to jakoś przetrwać"... później było wypisywanie leków (które nie pomogły) i ustalanie kolejnych terminów wizyt. Wymiana zdań była tylko taka, że gdy mówiłam o problemie dostawałam w zamian słowa "okej", "dobrze" itp. Jako była pacjentka odradzam tego lekarza.

Dobry lekarz, uprzejmy, leki dobrane okej, można była porozmawiać na oddziale, zawsze znajdywał czas

Mentalnie postmodernista. Byłem zarówno pacjentem szpitala psychiatrycznego i widzialem jakie czasami potrafił teksty rzucić do pacjentów, jak i byłem u niego prywatnie. Postmodernista, bo chamstwo i rewolucyjność jego podejścia bije góre. Jest to ten "rodzaj" lekarza, który jedyną rzeczą jaką potrafi to tylko wziąć początkowe parametry diagnostyczne i "zdiagnozować" u kogoś coś, czego nie musi mieć. Tak było z moim przypadku. U lepszych lekarzy coś mi innego zdiagnozowano, a u niego coś zupełnie innego.

Stanowczo odradzam wizyty u tego doktora, nie pomaga a szkodzi. Nie raczy słuchać próśb rodzica ani dziecka, uważa, że wszystkie wie najlepiej. Nie zależy mu na losach swoich pacjentów nie wspomnę, że po wizytach u doktora, po których powinienem czuć się lepiej, miewałem mysli samobójcze. Nie dajcie się tak krzywdzić !!!

Ten pan to życiowa pomyłka, ludzie nie popełniajcie błędu idąc do niego.Broń Was Bóg przed Nim ! Nie umie pomóc, a nawet potrafi dobić.

Pan doktor wysłuchał i pomógł, kiedy znalazłam się na trudnej drodze. Jego uprzejmość i empatia okazały się dużą podporą i otuchą kiedy najbardziej tego potrzebowałam. Pan doktor wysłuchuje, interesuje się pacjentem oraz jego zmaganiami się w życiu codziennym, nie tylko sprawach dotyczących choroby. Leczę się u doktora Malinowskiego już 3 lata i polecam go z ręką na sercu.

Jestem zadowolona z opieki tego lekarza. Umie wysluchac, wytlumaczyc. Jest dobrym sluchaczem. Ma dobre podejscie.

idz ty w pizdu ze swoim leczeniem,potrafisz tylko zaszkodzic,na twoich prochach zachowywalem sie gorzej niz bez nich