dr n. med. Adam Marcheluk

Urolog, USG

anioł, człowiek wielkiej klasy, nigdy wcześniej nie spotkałem takiego wspaniałego człowieka, moją chorobe dobrze zdjagnozował i wyleczył. polecam tego doktora wszystkim chorym urologicznie!!!

Mialem szczescie,ze jest taki lekarz mlody o bogatej wiedzy specjalista,przyjazny ludziom. Rozwiazal moj problem zdrowotny trwajacy ok.7lat mimo leczenia u innych lekarzy. Teraz jestem po zabiegu w pelni zdrowy. Polecam innym.

Aby nie powtarzać wszystkich już wyrażanych wcześniej pochwał i zachwytów, jak najbardziej zasłużonych, dotyczących pana dr-a Marcheluka dodam tylko , że w razie nieszczęścia choroby szczęściem jest trafić do pana doktora jako pacjent. I dodaję moje serdeczne podziękowania za opiekę i leczenie.

Anioł nie człowiek z bardzo dużą wiedzą nie tylko w swojej dziedzinie. Uprzejmy, chętny do pomocy, interesuje to zdrowie pacjenta. Polecam jak najbardziej!!!

Lekarz z powołania. Bardzo rzadko można takich spotkać. Konkretnie mówi co i jak, wybiera najlepszą metodę leczenia i wciela ja w życie. Oby więcej takich specjalistów było w naszym pieknym kraju.

Dr. Marcheluk jest specjalistą wysokiej klasy ze świetnym podejściem do pacjenta. Dzięki niemu nadal mam nerkę. Bardzo dziękuję mu za czas poświęcony i zaangażowanie.

Dr.Adam Marcheluk jest lekarzem który wyjątkowo mocno angażuje się w chorobę i leczenie pacjenta. Jednocześnie nie uchyla się od udzielenia odpowiedzi na pytania i wątpliwości pacjenta i proponuje najlepsze metody leczenia oraz leki. Nie mniej ważne jest że nie robi różnicy w traktowaniu pacjentów których przyjmuje w gabinecie prywatnym z tymi których leczy na oddziale szpitalnym. Ogromna wiedza i kontakty z wieloma krajowymi i zagranicznymi towarzystwami lekarskimi o czym świadczy ilość świadectw i dyplomów powoduje że pacjent z ufnością może mu zaufać i poddać sie proponowanym metodom leczenia. Pacjent z ...

Dr.Adam Marcheluk jest lekarzem który wyjątkowo mocno angażuje się w chorobę
Pacjent z Łosic A.Matuszczak

wielu lekarzy powinno uczyć się od p. doktora, kompetentny, miły, źyczliwy, troszczy się o każdego pacjęta...ma same pozytywne cechy, źyczyła bym sobie by móc spotykać na swojej drodze takich wspaniałych ludzi.

Wspaniały jako lekarz,powiem krótko to jest geniusz w swojej dziedzinie.Trafne diagnozy i świetny operator(operował mojego syna).Przed operacją i po ,dzięki niemu wykonano niezbędne badania które są nieodzowne do dalszego leczenia(a wiem że ludziom z takim samym schorzeniem w innych szpitalach nie zrobiono tych badań co jest karygodnym błędem lekarza ) Pan dr. Marcheluk jest lekarzem naprawdę z powołania . Oddany pacjentowi niesamowicie. Wspaniały lekarz i równocześnie wspaniały człowiek .Sympatyczny,uśmiechnięty,cierpliwy,serdeczny poprostu człowiek wielkiego formatu. Nie spotkałam w życiu tak wspaniałego lekarza i człowieka.

Pan dr. Marcheluk jest lekarzem naprawdę z powołania .
Oddany pacjentowi niesamowicie.
Nie spotkałam w życiu tak wspaniałego lekarza i człowieka.

Najlepszy lekarz z jakim sie kiedykolwiek spotkałam :D polecam

Najlepszy lekarz z jakim sie kiedykolwiek spotkałam :D polecam