dr n. med. Adam Marcheluk

Urolog, USG

Anioł nie człowiek z bardzo dużą wiedzą nie tylko w swojej dziedzinie. Uprzejmy, chętny do pomocy, interesuje to zdrowie pacjenta. Polecam jak najbardziej!!!

Lekarz z powołania. Bardzo rzadko można takich spotkać. Konkretnie mówi co i jak, wybiera najlepszą metodę leczenia i wciela ja w życie. Oby więcej takich specjalistów było w naszym pieknym kraju.

Dr. Marcheluk jest specjalistą wysokiej klasy ze świetnym podejściem do pacjenta. Dzięki niemu nadal mam nerkę. Bardzo dziękuję mu za czas poświęcony i zaangażowanie.

Dr.Adam Marcheluk jest lekarzem który wyjątkowo mocno angażuje się w chorobę i leczenie pacjenta. Jednocześnie nie uchyla się od udzielenia odpowiedzi na pytania i wątpliwości pacjenta i proponuje najlepsze metody leczenia oraz leki. Nie mniej ważne jest że nie robi różnicy w traktowaniu pacjentów których przyjmuje w gabinecie prywatnym z tymi których leczy na oddziale szpitalnym. Ogromna wiedza i kontakty z wieloma krajowymi i zagranicznymi towarzystwami lekarskimi o czym świadczy ilość świadectw i dyplomów powoduje że pacjent z ufnością może mu zaufać i poddać sie proponowanym metodom leczenia. Pacjent z ...

Dr.Adam Marcheluk jest lekarzem który wyjątkowo mocno angażuje się w chorobę
Pacjent z Łosic A.Matuszczak

wielu lekarzy powinno uczyć się od p. doktora, kompetentny, miły, źyczliwy, troszczy się o każdego pacjęta...ma same pozytywne cechy, źyczyła bym sobie by móc spotykać na swojej drodze takich wspaniałych ludzi.

Wciąż poszukujesz "Urolog Siedlce"?

Stefan Jeznach

ulica Brzeska 137
Przychodnia Lekarska "Żaczek"
10 Lutego 15
08-110 Siedlce
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Eskulap" Przychodnia Lekarzy Rodzinnych z/s w Łosicach
Narutowicza 5
08-200 Łosice
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PANMED"
ulica Błonie 8
SPZOZ Siedlce