Adam Matyja

Neurolog

Byłem wczoraj z mamą. Kika słów ode mnie: 1/ Dr mnie bardzo szczegółowo wysłuchał 2/ Przeanalizował zebrane przeze mnie dokumenty i wyniki badań, 3/ Szukał najlepszych leków aby nie kolidowały z tymi które aktualnie mama bierze. 4/ Wykazał się olbrzymią dawką empatii do mnie i do mamy 5/ Pan Dr jest osobą nie wypaloną zawodowo, lekarzem z powołania i pełnym empatii dla pacjenta i najbliższej rodziny. Dziś z perspektywy czasu nie dziwie się, że tak ciężko dostać się do Pana Dr. Ze swojej strony i mamy chciałbym podziękować za okazaną ...

Dziś z perspektywy czasu nie dziwie się, że tak ciężko dostać się do Pana Dr.
Ze swojej strony i mamy chciałbym podziękować za okazaną pomoc i polecić Pana Dr wszystkim mieszkańcom Tychów i Śląska ale też innych części kraju. Przyjazd do Pana dr zaowocuje profesjonalizmem rzetelnością i poradą na 100% poziomie.
POLECAM i na pewno dalej będziemy korzystać z wizyt u Pana Dr

Bardzo rzetelne i uczciwe potraktowanie przez lekarza, dokładne wytłumaczenie z zapisaniem na kartce ilości i jak zażywać lek. Nie żałuję zapłaconych pieniędzy, bo było za co. Po ostrym ataku padaczki, dwa tygodnie całymi dniami próbowałem się dodzwonić do Centrum Medycznego Żwaków (mój ośrodek zdrowia), nie odebrał telefonu nikt, mają pacjenta w D...., może sobie umrzeć. Do Pana doktora Matyja jeden telefon, i wizyta na drugi dzień. Bardzo serdecznie dziękuję i wszystkim polecam. Za dwa miesiące już nie stracę czasu na dodzwonienie się do pseudo przychodni tylko od razu do Pana doktora Matyja.

Bardzo dobry lekarz umiejący trafnie postawić diagnozę, dla którego każdy pacjent jest ważny, bez wyjątku. Sama wizyta u Pana doktora to przyjemność, a Jego życzliwość i wsparcie w chorobie działa jak lekarstwo. Pan doktor jest osobą o kryształowej duszy. Inni lekarze mogą się uczyć od Pana doktora jak powinna wyglądać relacja pacjent-lekarz. Wszystkim potrzebującym szczerze polecam. Dziękuję za wszystko.

Pierwsza wizyta,miłe zaskoczenie profesjonalne podejście ,bardzo długie poświęcenie uwagi mojej osobie.Co do diagnozy zobaczę na razie mam przepisane leki jeśli okażą się skuteczne i będzie lepiej powiem pan doktor GENIUSZ :)

Pan doktor jest uprzejmy. Niestety jest tak zapracowany i tak niewiele czasu poświęca pacjentowi, że nie wykrył guza mózgu u mojej żony. Jesteśmy załamani, lekarz wysłał zonę na mr kręgosłupa szyjnego zamiast mr głowy!!! Tragedia, nie polecam, jesteśmy zawiedzeni!!!!

Witam A gdzie doktor przyjmuje na NFZ? Pilnie potrzbuję dobrego neurologa. Mam problemy z bólem kręgosłupa.

Witam

Jest Pan najmilszym, najsympatyczniejszym, najbardziej wyrozumiałym, najżyczliwszym (itd) klientem naszego parkingu. Jest Pan wspaniałym człowiekiem, wzorem do naśladowania, takich ludzi dzisiaj się nie spotyka. Dziękuję, że Pan jest, to odbudowuje wiarę w ludzi. Pozdrawiam Pana bardzo serdecznie.

Pozdrawiam Pana bardzo serdecznie.

Zastanawiająca ilość opini w stosunku do innych lekarzy posty same słodkie i te daty ?

Zastanawiająca ilość opini w stosunku do innych lekarzy
posty same słodkie i te daty ?

Nic dodać nic ująć niesamowity człowiek i rewelacyjny lekarz

Nic dodać nic ująć niesamowity człowiek i rewelacyjny lekarz

Potwierdzam wszystkie dobre opinie o doktorze. Jedyną trudnością, jakiej doświadcza doktor i pacjenci przy okazji jest długość kolejki zapisów na NFZ w Tomografie i towarzyszące temu "nerwy" na korytarzu. Widać, że dr Matyja ma często dosyć tego chaosu. Dlatego wolę wydać 100 zł i iść do niego prywatnie na Bacha. Świetny lekarz, miły człowiek o właściwościach kojących. Często jest tak, że zlecając dane badanie wie przed, jaki będzie jego wynik (i tak faktycznie wychodzi). Gorąco polecam, jeśli chcecie się Państwo faktycznie leczyć na konkretnie wykryte schorzenie, a nie brać przypadkowe tabletki!