Adam Matyja

Neurolog

Bardzo dobry lekarz umiejący trafnie postawić diagnozę, dla którego każdy pacjent jest ważny, bez wyjątku. Sama wizyta u Pana doktora to przyjemność, a Jego życzliwość i wsparcie w chorobie działa jak lekarstwo. Pan doktor jest osobą o kryształowej duszy. Inni lekarze mogą się uczyć od Pana doktora jak powinna wyglądać relacja pacjent-lekarz. Wszystkim potrzebującym szczerze polecam. Dziękuję za wszystko.

Pierwsza wizyta,miłe zaskoczenie profesjonalne podejście ,bardzo długie poświęcenie uwagi mojej osobie.Co do diagnozy zobaczę na razie mam przepisane leki jeśli okażą się skuteczne i będzie lepiej powiem pan doktor GENIUSZ :)

Pan doktor jest uprzejmy. Niestety jest tak zapracowany i tak niewiele czasu poświęca pacjentowi, że nie wykrył guza mózgu u mojej żony. Jesteśmy załamani, lekarz wysłał zonę na mr kręgosłupa szyjnego zamiast mr głowy!!! Tragedia, nie polecam, jesteśmy zawiedzeni!!!!

Witam A gdzie doktor przyjmuje na NFZ? Pilnie potrzbuję dobrego neurologa. Mam problemy z bólem kręgosłupa.

Witam

Jest Pan najmilszym, najsympatyczniejszym, najbardziej wyrozumiałym, najżyczliwszym (itd) klientem naszego parkingu. Jest Pan wspaniałym człowiekiem, wzorem do naśladowania, takich ludzi dzisiaj się nie spotyka. Dziękuję, że Pan jest, to odbudowuje wiarę w ludzi. Pozdrawiam Pana bardzo serdecznie.

Pozdrawiam Pana bardzo serdecznie.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Tychy"?

Jolanta Surmacz-Kampa

Neurolog dziecięcy
NZOZ NEUROMEDICA
Korczaka 10
40-338 Katowice
NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy
CENTRUM DIAGNOSTYKI I TERAPII "In Corpore"
ulica Puchały 4
40-750 Katowice
NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
41-140 Lędziny
NZOZ Szpital w Pszczynie
ulica Antesa 11
43-200 Pszczyna
Paprocany Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Paprocany
Władysława Sikorskiego 101
Zuzanna