lekarz Adam Matyszczak

Urolog

Rozmowa w trakcie wypełniania jakiegoś kwitu. Pytania dociekliwe, ale czułem się jak podmiot badania, a nie człowiek u lekarza. Kompetencje doceniam. Badanie odbyło się w Krakowie, w Scanmedzie na Armii Krajowej.

Lekarza tego spotkałam w Krakowie, w mojej opinii jest gburowaty i kompletnie nie umie wzbudzić zaufania u pacjenta, w zasadzie odnosi się wrażenie, że pacjęci mu przeszkadzają, na temat mojej dolegliwości wypowiedział się w dwóch zdaniach, nic nie tłumaczył, nic nie doradził, wizyta trwała 3 minuty, w głowie miałam totalne zamieszanie, niespotykany brak zainteresowania pacjentem. Swoim podejściem zraził mnie całkowicie do siebie. Nie wiem jakim jest chirurgiem (i postaram się zrobić wszystko ,aby się nigdy nie dowiedzieć) ale jako człowiek jest niewrażliwą i zimną osobą. Z każdym ulicznym automatem na żetony lepiej się komunikuje niż z tym Panem. Absolutnie nie polecam,

Polecam każdemu tego lekarza.Naprawde bardzo kompetentny.Ja jestem bardzo zadowolona z niego.

Bardzo rzeczowy lekarz, nie rozumiem jak można nazwac kogoś gburowatym po 10 minutach. Szybka diagnoza i konkretne zalecenia to gburowatość? Gdyby każdy lekarz był taki rzeczowy częściej bym do nich chodziła. Szczerze polecam.

Szczerze polecam.

Pan doktor nie zechciał wysłuchać objawów pacjenta, cedził słowa jakby z bólem musiał je wypowiadać... Dostałem skierowanie na badania które zrobię, ale NIE WRÓCĘ Z WYNIKAMI DO PANA DOKTORA. 90 PLN to stanowczo za wysoka cena za 10 minut pobytu z gburowatym lekarzem.

90 PLN to stanowczo za wysoka cena za 10 minut pobytu z gburowatym lekarzem.

jest ok można go śmiało polecić. Mi pomógł

jest ok można go śmiało polecić. Mi pomógł