mgr Adam Mazurkiewicz

Fizjoterapeuta

PO ciezkim wieloodlamowym zlamaniu nogi i reki oraz po 6 operacjach,Pan Adam Mazurkiewicz aktywnie wspoluczestniczyl w mojejj rehabilitacji i doprowadzil mnie po 3 latach chorowania do tego,ze dzis poruszam sie bez zadnej kuli,normalnie funkcjonuje.Doskonaly kontakt z pacjentem,profesjonalizm,zaangazowanie i wyczucie medyczne oraz zyczliwosc i to ze rozmawia z pacjentem (co sie dzis rzadko zdarza)stanowia ,ze moge go polecic z pelna odpowiedzialnoscia kazdemu . Jestem mu bardzo wdzieczny i nie zapomne jego pomocy.

Jestem mu bardzo wdzieczny i nie zapomne jego pomocy.

Bardzo skuteczna rehabilitacja cudowna postać,potrafi dotrzec do czlowieka w prosty sposob,ogromna wiedza i fachowosc Wzór do nasladowania.Bezinteresownie skupiony na pacjencie, pogodny i uśmiechnięty, a przy tym niezwykle profesjonalny z pewnością jest godnym zaufania od razu zastrzegł, że leczenie będzie wymagało ode mnie zaangażowania i poświęcenia czasu pomiędzy wizytami - a przede wszystkim trzeba było regularnie wykonywać zalecone ćwiczenia.Jest nie tylko znakomitym fizjoterapeutą, jest też świetnym psychologiem. Przez całe leczenie mogłam liczyć na wsparcie z jego strony, co jest bardzo ważne, gdy pacjent musi włożyć w terapię swój czas i wysiłek Świetnie się z nim rozmawia, można o wyszystko pytać Jest zaangażowany i rozumie, że pacjent czasem się boi, a czasem go boli (albo i jedno, i drugie). To najlepszy fizjoterapeuta, jakiego znam, i poleciłabym go każdemu .Myślałam że nie stanę na własnych nogach a tu dzięki Panu Adamowi Biegam skacze w tańcu w ruchu wypoczywam jeszcze raz polecam z czystym sumieniem