lekarz Adam Mierniczek

Laryngolog

dr.Mierniczek - bardzo sympatyczny,super lekarz ,laringolog, bardzo bardzo życzliwy i konkretny. Przy moim schorzeniu wczuł sie też w lekarza gastrologa i neurologa. Polecam.

Bardzo uprzejmy Pan Zainteresowany pacjentem. Doskonałe podejście do ludzi. Jestem bardzo zadowolona

Pan doktor bardzo miły,uprzejmy i kompetentny. Zawsze wszystko dobrze wytłumaczy. Polecam.

Witam. Nie wiem jaki jst to lekarz. Zadzwoniłam pod numer telefonu jaki widnieje przy nazwisku tego lekarza i zapytałam sie czy lekarz przyjdzie na wizyte domową. "Bardzo miła Pani" tzn. nieuprzejma powiedziała że NIE przychodzi na wizyty domowe ni nawet nie dała mi wytłumaczyć dlaczego chcę zamówić wizyte domową - oczywiście prywatnie i za odpowiednią jeszcze dopłatą(wizyta miała być dla mojej babci). OCZYWIŚCIE TYLKO BRAC PIENIĄDZE I TO WSZYSTKO. NIECH KIEDYŚ TA PANI ZADZWONI DO LEKARZA I NIECH KTOS POTRAKTUJE JĄ TAK JAK ONA MNIE. BO MOŻE ZNALEŻĆ SIĘ W ...

Witam.
Nie wiem jaki jst to lekarz. Zadzwoniłam pod numer telefonu jaki widnieje przy nazwisku tego lekarza i zapytałam sie czy lekarz przyjdzie na wizyte domową. "Bardzo miła Pani" tzn. nieuprzejma powiedziała że NIE przychodzi na wizyty domowe ni nawet nie dała mi wytłumaczyć dlaczego chcę zamówić wizyte domową - oczywiście prywatnie i za odpowiednią jeszcze dopłatą(wizyta miała być dla mojej babci). OCZYWIŚCIE TYLKO BRAC PIENIĄDZE I TO WSZYSTKO. NIECH KIEDYŚ TA PANI ZADZWONI DO LEKARZA I NIECH KTOS POTRAKTUJE JĄ TAK JAK ONA MNIE. BO MOŻE ZNALEŻĆ SIĘ W TAKIEJ SAMEJ SYTUACJI.

Miły człowiek, szybka i trafna diagnoza, specjalista i fachowiec!!!

Miły człowiek, szybka i trafna diagnoza, specjalista i fachowiec!!!

Kompetentny ciepły i życzliwy człowiek. Służy sugestiami oraz pomocą w ukierunkowaniu zdiagnozowania problemu również z poza jego zakresu specjalizacji. Super podejście do zestresowanych badaniem dzieci.Ogólnie super fachowiec (a do tego elegancki i przystojny:)

Ciepły i życzliwy w kontakcie z pacjentem.

Ciepły i życzliwy w kontakcie z pacjentem.

Leczyłam się u niego kilka lat i jako jedyny był w stanie mi pomóc.

Leczyłam się u niego kilka lat i jako jedyny był w stanie mi pomóc.

jestem jego pacjentka od 10 lat i jestem bardzo zadowolona z leczenia i podejścia do pacjenta!

Trzy wizyty zerowa pomoc, więcej nie poszedłem bo to strata czasu. Na sugestie nie reaguje w ogóle. Przepisuje drogie leki, zamiast 10x tańszych odpowiedników. Szybko zbywa pacjenta - błyskawicznie rozładowuje kolejki. Znajomemu również nie pomógł mimo wielu wizyt. Nie polecam chociaż bardzo miły człowiek.